Kurs Cudów

Przypomnij sobie kim naprawdę jesteś i stwórz życie pełne szczęścia, obfitości, miłości, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Autorskie zajęcia, które łączą ze sobą takie elementy jak: medytacje, ćwiczenia oddechowe, intuicyjne pisanie, pracę z afirmacjami, intencjami oraz lekcje z Kursu Cudów – metafizycznego tekstu ukazującego drogę do miłości, wolności, obfitości i szczęścia.

W rezultacie zajęć:
– Poszerzysz swoją świadomość, rozwiniesz intuicję, wsłuchasz się w pragnienia swojej duszy, uwolnisz się od blokad, które postawiłeś sobie na drodze do bezwarunkowej miłości.

– Przypomnisz sobie kim naprawdę jesteś i zaczniesz świadomie tworzyć życie pełne szczęścia, spełnienia, obfitości, miłości oraz wewnętrznego spokoju, kierując się głosem miłości.

– Będziesz z większą łatwością podejmować decyzje, które są w zgodzie z intuicją, odzyskasz zaufanie do siebie, Wszechświata i podwyższysz poziom swoich wibracji.

W dzisiejszym świecie bardzo łatwo jest nam się pogubić. Wszyscy wokół mówią nam co robić, jak powinniśmy się zachowywać i jaką drogą iść. Jesteśmy coraz bardziej zabiegani i nie wsłuchujemy się w głos swojej intuicji. A to sprawia, że czujemy się zmęczeni, zestresowani i nie robimy tego co jest w zgodzie z naszym potencjałem. Misją zajęć jest to, aby ten czas poświęcić na wsłuchanie się w głos swojej duszy, nadanie odpowiedniego kierunku swojemu życiu i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

 

Dodatkowe informacje:
– Jeśli chcesz, możesz przynieść na zajęcia swój dziennik lub zeszyt, ale nie jest to konieczne 😉

O Zajęciach

 Ilość tygodni1
 Dni