Masaż dźwiękiem

Olga Gladykowska 9 kwietnia 2019 0 Komentarze 0

Masaż dźwiękiem gongu i mis tybetańskich autoryzowanych przez Petera Hessa to głęboko relaksujący zabieg, który porusza dobroczynną wibracją wszystkie komórki organizmu i pozwala nam doświadczać niezwykłych wrażeń, piękna i harmonii. Do jego wykonania używane są specjalnie wyprodukowane misy o określonych tonach, które mają relaksujący wpływ na ludzki organizm, a ich wibracje są przyjemne w odbiorze. Masaż pomaga uporać się ze stresem, lękiem, przemęczeniem, stanami gorszego nastroju i negatywnymi emocjami. Poprawia też zdolność koncentracji, wzmacnia pamięć, pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Masaż ten można też stosować w przypadku rozmaitych dolegliwości bólowych np.: głowy, brzucha, podbrzusza, karku, pleców, stawów, oraz mięśni. Już samo słuchanie niezwykłych, pełnych harmonii i ukojenia dźwięków gongu i mis tybetańskich jest pięknym przeżyciem a połączenie wrażeń słuchowych i odczuwanie wibracji bezpośrednio we własnym ciele jest absolutnie niepowtarzalnym doznaniem. Podczas masażu dźwiękiem czas zwalnia, a sprawy doczesnego świata tracą swój ciężar, można również przeżyć moment bycia tylko TU i TERAZ, kiedy przeszłość i przyszłość nie istnieją, wewnętrzny dialog ustaje, a umysł zaprzestaje ciągłej kontroli i pozwala sprawom po prostu się dziać. Takie doświadczenie jest niezwykle cenne, bo pozwala spojrzeć na otaczający nas świat i siebie z zupełnie nowej perspektywy.

Sesja masażu dźwiękiem trwa zazwyczaj około godziny. Osoba masowana układa się na plecach. Podczas zabiegu misy stawiane są w różnych miejscach na ciele, obok lub prowadzone nad nim tak, aby całe ciało poddać harmonijnej wibracji. Do zabiegu nie trzeba się rozbierać, należy tylko zadbać, by strój był wygodny, miękki, najlepiej bez guzików i metalowych elementów, które podczas masażu mogłyby stykać się z misami, zakłócając ich dźwięk.

Masaż dźwiękiem, ze względu na swoje delikatne i nieinwazyjne działanie, może być szeroko stosowany u każdego, zarówno u osób zdrowych jak i chorych. Może wspierać wszystkie konwencjonalne metody leczenia. Nie ma też żadnych ograniczeń wiekowych, natomiast masażu dźwiękiem nie wykonuje się u osób z wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi, na przykład rozrusznikiem serca.

Czas trwania sesji masażu wraz z wywiadem terapeutycznym: 60 minut
Koszt: 150zł

Zapisy: +48 502 508 858 lub bogdan.halicki@gmail.com

Masaż wykonuje

Bogdan Halicki