Marcin Topolski jest certyfikowanym nauczycielem Jogi Kundalini. Swoje nauki pobierał od wielu międzynarodowej klasy nauczycieli. Zaangażowany w projekty badawcze związane z Kundalini Jogą, prowadził we współpracy z Warszawskim SWPS i UW projekt poświęcony możliwościom regulacji emocji dzięki praktyce jogi.

Ukończył socjologię i kulturoznawstwo na Uniwersytecie we Frankfurcie. Żył w wielu częściach Europy. Uwielbia podróże, kocha poznawać ludzi, inne kultury, oglądać świat z rożnych perspektyw. Fascynują go kultury wschodu, mentalność ludzi, ich podejście do życia i najbardziej fundamentalne prawdy.

Zawodowo poświęcony całkowicie uczniom i ich rozwojowi. Nauczyciel z serca i powołania, stale podnoszący sobie i innym poprzeczkę. Jego wizją jest dostarczenie światu najskuteczniejszych technik Jogi Kundalini, dostosowanych do potrzeb naszych czasów.

Stale doskonali swój warsztat by dawać z siebie więcej. Obiektem jego szczególnych zainteresowań jest praktyczne wykorzystanie technologii Jogi Kundalini w procesach samodoskonalenia i rozwoju osobistego oraz zwiększania własnego potencjału.