Grafik Zajęć

Wszystkie ścieżki Jogi krzyżują się w samym sercu Warszawy

15 października 2018 - 21 października 2018

poniedziałek (15 października 2018)
16:30 - 17:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP (JwŻC) - with Joasia Bierska Jayadevi
16:45 - 18:00 Vinyasa POGŁĘBIONA - with Alicja Kostrzewa
17:30 - 18:45 VINYASA - with Hubert Sokulski
18:45 - 20:00 ASHTANGA - with Hubert Sokulski
20:10 - 21:10 HEALING MUSIC z gongiem - with Bogdan Halicki
wtorek (16 października 2018)
07:00 - 09:30 Ashtanga Mysore - with Michał Kudzia
09:00 - 10:15 KUNDALINI - with Włodek Kaszyński
16:30 - 17:30 YIN JOGA - with Kasia Guraj
17:30 - 18:45 VINYASA FLOW Mocna - with Kasia Zasławska-Kowal
18:30 - 20:00 MINDFULNESS - with Monika Kużelewska, Monika Wądołowska, Sara Ślubowska
18:45 - 20:00 KUNDALINI - with Agnieszka Hari Kartar
20:00 - 21:10 YOGA OF LOVE - with Paulina Kulikowska
20:00 - 21:30 SIVANANDA Joga - with Gosia Baranowska
środa (17 października 2018)
07:00 - 08:00 VINYASA Slow Flow - with Olga Paprocka
16:30 - 17:30 VINYASA Slow Flow - with Kasia Zasławska-Kowal
17:00 - 18:10 YOGA OF LOVE - with Paulina Kulikowska
17:30 - 18:45 ZDROWY KRĘGOSŁUP (JwŻC) - with Joasia Bierska Jayadevi
18:45 - 20:00 Vinyasa POGŁĘBIONA - with Alicja Kostrzewa
20:15 - 21:30 YIN JOGA - with Kasia Guraj
czwartek (18 października 2018)
09:00 - 10:15 KUNDALINI - with Włodek Kaszyński
16:30 - 17:30 VINYASA od Podstaw - with Kasia Zasławska-Kowal
17:30 - 18:45 VINYASA - with Hubert Sokulski
18:45 - 19:45 ASHTANGA od Podstaw - with Marta Szostak
20:00 - 21:30 SIVANANDA Joga - with Gosia Baranowska
piątek (19 października 2018)
07:00 - 09:30 Ashtanga Mysore - with Michał Kudzia
07:00 - 08:00 VINYASA Slow Flow - with Olga Paprocka
16:30 - 17:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP (JwŻC) - with Joasia Bierska Jayadevi
17:30 - 18:45 VINYASA FLOW Mocna - with Kasia Zasławska-Kowal
18:45 - 20:00 KUNDALINI - with Agnieszka Hari Kartar
20:15 - 21:15 JOGA GONGÓW - with Agnieszka Hari Kartar
sobota (20 października 2018)
10:00 - 11:15 VINYASA Rozciąganie - with Olga Nomejko
11:15 - 12:30 Joga KRĘGOSŁUPA (też dla Pań w ciąży) - with Olga Paprocka
12:30 - 13:45 VINYASA - with Olga Paprocka
niedziela (21 października 2018)
11:30 - 12:50 Joga dla KRĘGOSŁUPA - with Gosia Baranowska
13:00 - 14:30 SIVANANDA Joga - with Gosia Baranowska
15:00 - 16:15 VINYASA - with Olga Paprocka
17:00 - 18:00 ENERGIA GONGÓW - with Bogdan Halicki
poniedziałek (22 października 2018)
16:30 - 17:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP (JwŻC) - with Joasia Bierska Jayadevi
16:45 - 18:00 Vinyasa POGŁĘBIONA - with Alicja Kostrzewa
17:30 - 18:45 VINYASA - with Hubert Sokulski
18:45 - 20:00 ASHTANGA - with Hubert Sokulski
20:10 - 21:10 HEALING MUSIC z gongiem - with Bogdan Halicki

15 października 2018 - 21 października 2018

ZASTĘPSTWA
poniedziałek 15.10.2018 16:45 Vinyasa Pogłębiona Marta Jabłońska
środa 17.10.2018 18:45 Vinyasa Pogłębiona Marta Jabłońska
czwartek 18.10.2018 16:30 Vinyasa od podstaw Marta Szostak
czwartek 18.10.2018 20:00 Sivananda Małgosia Greczyńska