U Źródła – głęboka regeneracja z Yin Jogą (kurs z Kasią Guraj)

25 września 2019 18:15 - 30 października 2019 20:00 Bracka 22

„U ŹRÓDŁA” – głęboka regeneracja z jogą Yin
TERMIN: 25.09-30.10 (ŚRODY w godz.18:15-20:00)

W codziennym pędzie nie raz, i nie dwa zapominamy o sobie – o tym, czego potrzebujemy, co nam nie służy, czy nawet o tym kim jesteśmy, co czyni nas nami.

Podczas niniejszego kursu Yin Jogi damy więc sobie czas na to, by o tym wszystkim móc sobie przypomnieć.

Pozwolimy łagodnie, warstwa po warstwie, schodzić z nas napięciu, odpuszczać trzymanie. Będziemy uważnie słuchać, co nasz organizm pragnie nam powiedzieć – czego potrzebuje, od czego ucieka i co nie jest dla niego dobre.

Odkryjemy, że po wolność sięgnąć można inaczej – bez presji, nie na siłę i w zgodzie ze sobą.

Zaprosimy za to miękkość, powolność, lekkość i otwartość.

Obudujemy w sobie zaufanie – do siebie i świata. Odkryjemy, jak wielka drzemie w nas moc i że wcale nie musi wyrażać się poprzez siłę.

Po prostu łagodnie wrócimy do źródła i z niego zaczniemy żyć :)!

Wszystko to robiąc z ogromnym poszanowaniem unikalności budowy i napięć każdego z nas.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

KIEDY:
Cykl 6 spotkań:
25.IX. – 30.X.2019 r. (ŚR w godz.18:15-20:00)

Tematy poszczególnych sesji:
Zajęcia 1 (25.09).
POWRÓT DO SIEBIE – odpuszczanie, zatrzymywanie się, kierowanie uwagi do wewnątrz
Zajęcia 2 (2.10).
OBECNOŚĆ – wsłuchiwanie się w siebie, rozwijanie świadomości swoich granic
Zajęcia 3 (9.10).
TWARZĄ W TWARZ – dostrzeganie swoich nawyków, czułych miejsc, oporu, dawanie sobie czasu
Zajęcia 4 (16.10).
POZNAWANIE SIĘ NA NOWO – odkrywanie swoich prawdziwych potrzeb oraz możliwości, docieranie do źródła
Zajęcia 5 (23.10).
ROZKWIT – cierpliwe rozwijanie lekkości, budowanie otwartości na bycie z niewygodnym/czynienie niewygodnego wygodnym
Zajęcia 6 (30.10).
CZERPANIE ZE ŹRÓDŁA – celebrowanie chwili, kultywowanie powolności, miękkości, pełne zaufanie do siebie, poddanie grawitacji

GDZIE:
Centrum Joga, ul Bracka 22 lok.12 (kod:1212)

ZAPISY:
chillyinyoga@gmail.com
kom. 608 332 319
UWAGA! Limit miejsc – 12

KOSZT:
300 PLN/cały kurs – w cenie komplet piłeczek do automasażu
60 PLN/pojedyncza sesja (w przypadku wolnych miejsc)

Miejsce na warsztacie gwarantuje tylko uprzednie opłacenie pełnej kwoty należności za kurs.
Wpłaty podlegają zwrotowi wyłącznie, gdy na zwolnione miejsce zgłosi się kolejna osoba.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu. W tej sytuacji wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

Dane osobowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon kontaktowy, numer rachunku bankowego, ewentualne dane adresowe) używane są przez Katarzynę Guraj jedynie do obsługi warsztatu – rejestracji na wydarzenia, płatności i odwoływania uczestnictwa zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27.04.2016. Administratorem tych danych jest Katarzyna Guraj. Przechowywane są one z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i poufności oraz nie są udostępniane innym firmom i osobom.
!!! Rejestracja na wydarzenie oznacza wyrażenie zgody na powyższą politykę prywatności oraz politykę rejestracji i zwrotów. !!!

PROWADZENIE:
Kasia Guraj (fb: ChillYin Yoga)

Z wykształcenia psycholog, z pasji – nauczycielka jogi i pasjonatka różnych form pracy z ciałem. Swoją przygodę z jogą zaczęła już w wieku lat 15, a od tego czasu jej fascynacja możliwościami naszego ciała oraz sposobami pogłębiania z nim kontaktu stawała się tylko coraz większa. Nauczycielskie szlify zbierała u Biffa Mithoefera, Bety Lisboy i Simona Caldera, a obecnie rozwija swój warsztat pod okiem Jo Phee. Ukończyła też szkolenie z zakresu metody TRE® Level II pod okiem dra Davida Berceli’ego oraz kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego w szkole „Animusz”, a także warsztaty „Anatomy Trains – Level I i II” pod okiem znakomitego fizjoterapeuty – Wojciecha Cackowskiego.

Bezustannie poszukuje nowych sposobów na odkrywanie związku ciała z umysłem, zbierając doświadczenia m.in. poprzez metodę Feldenkraisa, slackline, masaż tajski, taniec spontaniczny czy najbliższe jej ostatnio Focusing oraz pracę z esencjami w ujęciu Diamond Logos. Regularnie uczestniczy w licznych warsztatach (m.in. z dr Melanie Salmon, dr Clausem Springborgiem, Vedantą Aspioti oraz Emmetem Louisem) i festiwalach w kraju i zagranicą.

Na co dzień prowadzi natomiast zajęcia regularne oraz kursy Klasycznej i Powięziowej Jogi Yin, dzieli się swoją wiedzą o praktyce jogi od strony teoretycznej i praktycznej na Uniwersytecie Otwartym UW, a także uczestniczy aktywnie w tworzeniu międzynarodowego festiwalu ruchu – Move Copenhagen (DK). Urozmaicając sobie czasem pracę „fizyczną” 😉 tłumaczeniem książek i organizowaniem warsztatów z inspirującymi ją nauczycielami.

W wolnych chwilach uwielbia chłonąć życie wszystkimi zmysłami. Kocha gotować i degustować, przebywać w naturze – najchętniej boso, włóczyć się, gdziekolwiek nogi ją poniosą, i odkrywać wciąż na nowo nawet dobrze jej znane miejsca.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!