mgr Psychologii, Instruktor Jogi Kundalini, terapeutka SPA&Wellness

W swojej praktyce integruję zachodnią wiedzę, którą wykorzystuję do tego, by tłumaczyć na nasz język koncepcje jogi. Prowadzę warsztaty, ceremonie, pracuję 1-na-1 jako terapeutka holistyczna, wykorzystując do tego szerokie spektrum narzędzi, m.in. masaż i pracę energetyczną. Duży nacisk kładę na pracę z ciałem i uwalnianie przez ciało.

Moją pasją i żywiołem jest rozwój, transformacja i podróże więc cały czas pogłębiam swoją wiedzę i praktykę uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach na całym świecie.

W 2009 zaczęłam pracę z Yage, dietowałam u rdzennych szamanów (z Kolumbii oraz Ameryki Północnej), gdzie uczyłam się metod Holistycznego Uzdrawiania i pracy ze Świętymi Roślinami Mocy. Po powrocie z Ameryki Południowej, na początku 2010 rozpoczęłam przygodę z jogą. Moim pierwszym spotkaniem była metoda Iyengara, która do tej pory jest jedną z moich ulubionych praktyk. Przeszłam przez Vinyasę, by w końcu spotkać się z mocą Kundalini Jogi. Kundalini okazała się być jedną z najpotężniejszych narzędzi transformacyjnych w moim życiu.
W 2011 ukończyłam 10-dniową, intensywną Vipassanę, która pogłębiła moje doświadczenie praktyki jogi, a także uważnej obecności w życiu codziennym.
W 2013 przeszłam przez Prowadzony Proces Wyzwalający (Liberation Unleashed).
W 2014 ukończyłam Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi, z International School of Kundalini Yoga, akredytowany przez Kundalini Research Institute. W tym samym roku ukończyłam kurs pracy na Matrycy Energetycznej (Dwupunkt).
W 2015 uzyskałam tytuł mgr Psychologii (specjalizacja Psychologia Kliniczna i Zdrowia) na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.
W 2016 poszerzyłam swoje umiejętności o pracę w systemie ThetaHealing i OnenessHealing.
W 2017 roku ukończyłam Akredytowany kurs Masaży Orientalnych i Ajurwedyjskich, otrzymując tytuł Terapeuty SPA&Wellness.
W 2018 zostałam zaproszona do uczestniczenia w Pierwszym Międzynarodowym Programie Indyjskiego Ministerstwa AYUSH (Ayurveda, Yoga, Unani, Siddha and Homeopathy), w którym z 50 innymi nauczycielami Jogi z całego świata eksplorowaliśmy Jogę i Ajurwedę u źródeł, czerpiąc nie tylko od mistrzów i badaczy, lecz również od siebie nawzajem.

Jestem bardzo wdzięczna moim Nauczycielom i Nauczycielkom, którzy pomogli mi otworzyć moje serce i żyć w zgodzie ze swoją Prawdą, m.in. Matt Kahn, Mooji, Arjuna&Chameli Ardagh, John Grey, Hyatt Park, Yogi Bhajan, Redtail Hawk i inni.

Już od ponad 8 lat pracuję z urzeczywistnianiem i uwalnianiem potencjałów! A pracuję zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Moja praca jest dla mnie pasją i powołaniem.

Przeprowadziłam setki warsztatów i sesji jogi dla ponad 1500 osób w Polsce i poza jej granicami. Moje doświadczenie pokazało mi, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która może być zastosowana u każdego człowieka. Dlatego też wykorzystuję różne narzędzia i wglądy towarzysząc moim Podopiecznym przy wspólnej pracy.
W Internecie możecie mnie znaleźć na mojej stronie (www.paulinakulikowska.com), na Youtube, Facebooku (fb.me/yogaoflove.eu) oraz Instagramie (yoga.of.love). Zapraszam do śledzenia i uczestniczenia we wspaniałym procesie odkrywania siebie.

Love!