Z wykształcenia psycholog, z pasji – joginka i pasjonatka różnych form pracy z ciałem. Od małego zafascynowana zmyślnością naszego ciała, tym, jak ono działa i do czego jest zdolne. Przygodę ze świadomym ruchem zaczęła już w wieku lat 15 od jogi Iyengara, a następnie eksperymentowała m.in. z metodą Feldenkraisa, AcroYogą, Aerial Yogą czy slackline. Jednak tym, co na dobre zdobyło jej serce, stała się Yin Joga  – praktyka, w której wszystko robi się powoli, łagodnie i gdzie głównym celem jest celebrowanie samego siebie. I to właśnie ceni sobie najbardziej, to pragnie zaszczepiać  swoim uczniom – cierpliwość, szacunek oraz wyrozumiałość w stosunku do siebie i swojego ciała,  zdolność do delektowania się każdą czynnością i chwilą, podziwiania własnej niepowtarzalności i możliwości ciała oraz …umysłu.

 

Bardzo dużo inspiracji czerpie ze świata badań nad powięzią oraz nad związkiem ciało-umysł. Na zajęciach dowiecie się więc nie tylko jak wykonywać pozycje, ale też, dlaczego wasze ciało układa się tak, a nie inaczej, dlaczego w tej, a nie innej asanie czujecie dyskomfort, lub z jakiego powodu nagle, w trakcie ćwiczenia, pojawia się smutek, złość, a kiedy indziej radość i spokój.

 

Szkolenie nauczycielskie skończyła pod okiem Biffa Mithoefera, a obecnie pogłębia wiedzę z tego zakresu na kolejnym – tym razem z Yin Fascial Yogi (300 RYT) pod okiem Bety Lisboy i Simona Caldera. Ukończyła również szkolenie z zakresu metody TRE® Level II, kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego oraz warsztaty dot. pracy z powięzią oraz idei Taśm Anatomicznych Thomasa W. Myers – „Anatomy Trains –Structure & Function” prowadzone przez znakomitego fizjoterapeutę –Wojtka Cackowskiego.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/ChillYinYoga/