Joga ćwiczy nasz umysł, nie ciało - jestem szczęśliwa, kiedy ludzie wychodzą z zajęć uspokojeni.

Najpierw zakochałam się w Jodze Kundalini, od pierwszych zajęć. Sprawiła, że stanęłam na nogi, zaczęłam oddychać pełną piersią i odzyskałam utraconą przez lata energię. Wtedy postanowiłam, że poznam tajniki Jogi Kundalini, żeby przekazywać tę unikalną technikę innym ludziom, tak jak ja poszukującym energii i równowagi.

W 2011 roku ukończyłam kurs nauczycielski Jogi Kundalini uzyskując międzynarodowe uprawnienia KRI (Kundalini Research Institute). Od tego czasu regularnie poszerzam swoje doświadczenie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli Jogi Kundalini z całego świata. Między innymi skończyłam kurs pracy z uzależnieniami i zachowaniami nawykowymi  oraz pracy ze stresem.

W 2015 roku zrobiłam kurs nauczycielski Jogi Sivananda, żeby poszerzyć swoją wiedzę na temat asan i pranayamy. W jodze Sivananda spodobał mi się umiar i zrównoważenie. Tą ścieżką podążam do teraz. 

Wcześniej przez 17 lat pracowałam w środowisku biznesu. Większość tego czasu spędziłam na stanowiskach związanych z zarządzaniem ludźmi i procesami. W końcu poczułam, że to co robię, przestało sprawiać mi satysfakcję i postanowiłam całkowicie zmienić swoją ścieżkę kariery.

Po rozstaniu z macierzystą branżą postanowiłam skoncentrować się na pomocy ludziom w odzyskiwaniu energii życiowe i dobrego samopoczucia.

Obok Jogi Kundalini, krokiem na nowej drodze było skończenie Podyplomowego Studium Coachingu na SWPS i Szkoły Trenerów Grupowych, tak aby mieć podstawy do pracy psychologicznej. Równolegle odbywałam kurs Refleksologii Twarzy metodą Lone Sorensen w Międzynarodowym Instytucie Refleksologii Twarzy. Tam też poznałam głębiej metodę Dien Cham u Marie-France Muller i techniki masażu i akupresury głowy i karku. Potem rozszerzyłam swoje umiejętności o Terapię Kranialną (Czaszkowo-Krzyżową) kończąc kursy w Health Academy (metoda osteopatyczna) i Polskim Stowarzyszeniu Polarity i Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (metoda biodynamiczna).

Teraz w swojej pracy staram się połączyć wszystkie techniki, które poznałam, pomagając innym w odzyskiwaniu dobrostanu. Prowadzę regularne zajęcia, warsztaty i sesje indywidualne. W Centrum Joga poza zajęciami Jogi, przyjmuję na sesje indywidualne Terapii Czaszkowo-Krzyżowej i Refleksologię Twarzy. 

Genetycznie kocham narciarstwo, taniec i żeglugę morską. Z pasją gotuję według kuchni 5 przemian!

 

Kontakt: parampal@wp.pl