Nauczycielka jogi RYT-200 certyfikowana przez Yoga Alliance. Od 2010 praktykuję vinyasa yogę, którą cenię za skupienie na oddechu i wolność w budowaniu “choreografii”. Joga jest dla mnie spokrewniona z tańcem, z którym też byłam związana, ale dodatkowo ma terapeutyczny wpływ na całe ciało i umysł.

 

Prywatnie jestem mamą dwóch urwisów, którzy ćwiczą razem ze mną  i cały czas testują, czy mama jest wystarczająco “zen” dzięki jodze.

 

Fascynuje mnie ciało człowieka, jako doskonały i precyzyjny mechanizm, w którym ustawienie jednej części ciała czy napięcie jednego mięśnia przekłada się na całą postawę a w szerszej perspektywie również na samopoczucie. Z wypiekami na twarzy potrafię zgłębiać anatomię i odkrywać coraz to nowe powiązania. Wiedzą tą chętnie dzielę się z uczniami i praktycznie wykorzystuję na zajęciach.

 

Z drugiej strony wiem z autopsji, co znaczy praca w biurze – przez kilka lat pracowałam przy projektach IT. Stres, bóle pleców, senność to typowe dolegliwości pracowników biurowych. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom proponuję zajęcia jogi w biurze. Poza matą można mnie spotkać na Facebooku i na mojej stronie.

http://www.fb.com/yogatimewarszawa

www.yoga-time.pl