Paulina Kulikowska

centrum joga paulina kulikowska kundalini

 

Mentorka Przebudzenia Wewnętrznego

 
Mgr Psychologii; instruktor Jogi Kundalini w International School of Kundalini Yoga (akredytowane przez KRI)

 

W 2009 zaczęłam pracę z Yage, dietowałam u rdzennych szamanów (z Kolumbii oraz Ameryki Północnej), gdzie uczyłam się metod Holistycznego Uzdrawiania i pracy ze Świętymi Roślinami Mocy. Po powrocie z Ameryki Południowej, na początku 2010 rozpoczęłam przygodę z jogą. Moim pierwszym spotkaniem była metoda Iyengara, która do tej pory jest jedną z moich ulubionych praktyk. Przeszłam przez Vinyasę, by w końcu spotkać się z mocą Kundalini Jogi Kundalini okazała się być jedną z najpotężniejszych narzędzi transformacyjnych w moim życiu.

 

W 2011 ukończyłam 10-dniową, intensywną Vipassanę, która pogłębiła moje doświadczenie praktyki jogi, a także Mindfulness

 

W 2013 przeszłam przez Prowadzony Proces Wyzwalający, który pomógł mi przejrzeć przez iluzję Odzielnego Ja.

 

Jestem bardzo wdzięczna moim Nauczycielom i Nauczycielkom, którzy pomogli mi otworzyć moje serce i wcielać Prawdę, m.in. Matt Kahn, Mooji, Arjuna&Chameli Ardagh, John Grey, Hyatt Park, Yogi Bhajan oraz inni nauczyciele Jogi.

 

Poświęciłam moje życie służbie i od ponad 7 lat pracuję z urzeczywistnianiem i uwalnianiem potencjałów ludzi, wykorzystując do tego różne narzędzia, włączając w to kundalini, jogę, psychologię, medycynę roślin oraz Matrycę Energetyczną. Pasjonuje mnie życie pełnią życia i dzielenie się pozytywnymi wibracjami z innymi. Pracuję zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Moja praca jest dla mnie pasją i powołaniem.

 

Moje doświadczenie pokazało mi, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która może być zastosowana u każdego człowieka. Dlatego też wykorzystuję różne narzędzia i wglądy by poddać się miłości i asystować przy poszerzaniu świadomości moich Podopiecznych. Dzielę się na Youtube, Warsztatach i ceremoniach oraz regularnych zajęciach z Shakti Yogi. Wszystkie aktualności zamieszczam na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszam do śledzenia i uczestniczenia we wspaniałym Procesie Odkrywania Siebie 

 

http://www.yogaoflove.eu/