Yoga Wheel – Warsztat Jogi na Kole

Weekend 12-13 Maja

Tylko na zapisy!!!

 

 

Głównym celem ćwiczeń na kole do jogi jest utrzymanie żywotności kręgosłupa i sprawnego funkcjonowania wszystkich narządów wewnętrznych. Koło do jogi mogą stosować wszyscy, niezależnie od wieku, stopnia sprawności oraz dojrzałości w praktyce jogi. Regularne jego stosowanie daje lepsze samopoczucie, sprawniejsze oddychanie, większą ruchliwość w odcinku piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa. Ludzie, którzy wykorzystują koło do praktyki zauważają zwiększoną mobilność całego kręgosłupa i poszczególnych odcinków.

Na warsztacie odpowiemy sobie na pytania:
-> Jak ćwiczyć na Kole?
-> Co wnosi Koło do praktyki jogi?
-> Dlaczego wygięcia do tyłu są tak ważne?

Rozwiniesz nowe umiejętności i przede wszystkim powrócisz do myślenia, że joga to przede wszystkim wewnętrzna radość. Powstrzymuje Cię jedynie Twoja kreatywność. Najistotniejsze są efekty ćwiczenia i przekonanie o słuszności tego, co robisz.

Wszyscy uczestnicy otrzymają Koła na czas warsztatu, ale jeśli chcesz przyjść ze swoim, śmiało! Osobisty sprzęt jest mile widziany.

 

Prowadząca: Renata Reya Depciuch 
Z wykształcenia filozof, z powołania artystka, z przekonania nauczycielka jogi.
Jej fascynacja Ashtangą i filozofią wschodu to wypadkowa wcześniejszych zainteresowań. Renia ukończyła studia o specjalizacji z zakresu filozofii indyjskiej. Rozpoczęła praktykę jogi Ashtanga z silnym zakorzenieniem w metodzie Iyengara i sztukach walki, które uprawiała przez wiele lat. Praktykowała pod okiem R. Sharatha Joisa, Prem and Heather Radha Carlisi, Isa Wong, Ediego Sterna, Santina Gardina-Chard, Iaina Grysaka, Bobbi Misiti, Boonchu Tanti i wielu innych. Jest im wdzięczna za wskazówki, które pokazały wielkość, głębię oraz rewolucyjną metodę Pattabhiego Joisa. 
Obecnie stara się łączyć sztukę byciem kreatywną artystką z fascynacją praktyki jogi. Podąża za maksymą: aby móc pomagać innym, musisz najpierw potrafić pomóc sobie. Inspiruje swoich studentów zarówno na macie i poza nią, by dzielili się radością dawania tego, co samemu przepracowali. Ashtanga Yoga wpłynęła i odmieniła jej praktykę, ale przede wszystkim pogłębiła wdzięczność wobec wyjątkowego wyzwania, jakim jest joga. Pełna sił i inspiracji postanowiła się tym podzielić. Niech to będzie również Twoje! 
ReniaYoga.com 
http://reniayoga.com/ 
https://www.instagram.com/reniayoga/ 

Czas warsztatu:
Sobota 12.05, godz. 14-18, Moduł 1: Core & Balance & Inversion (ćwiczenia wzmacniające, stabilizujące, równoważne i pozycje odwrócone z użyciem Koła) 
Niedziela 13.05, godz. 11-15, Moduł 2: Backbending (wygięcia do tyłu) 

Miejsce:
Centrum Joga Warszawa, ul. Bracka 22 lok.12
Kod do wejścia 12 kluczyk 1212

Cena:
140 zł za jeden moduł
240 zł za całość 
Dla osób z ważnym karnetem Centrum Joga 10% zniżki.

Miejsce gwarantuje wpłata 40zł / 70zł zaliczki gotówką / kartą w szkole lub przelewem na konto bankowe.

Nr konta: CitiHandlowy 93 1030 0019 0109 8510 0001 2970
Nazwa odbiorcy: Małgorzata Baranowska, ul.Gazowa 6, 05-075 Warszawa 
Tytuł przelewu: Imię Nazwisko, Yoga Wheel, który moduł (1, 2 lub całość)

 

Zapisy:
https://centrum-joga.reservio.com/events/226-yoga-wheel-warsztat-jogi-na-kole/ (MODUŁ 1)
https://centrum-joga.reservio.com/events/227-yoga-wheel-warsztat-jogi-na-kole-renata-depciuch/ (MODUŁ 2)

 

Informacje: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
https://www.messenger.com/t/378099622351886 
tel. 500 502 203 w godzinach 16:00-20:00