DREAM MYSTERIES INTENSIVE - Warsztat świadomego śnienia

 

Zapraszam Was w podróż ze snem, świadomym śnieniem i jogą nidrą w otoczeniu pięknej, odżywczej i tajemniczej Natury Bajkowej Zagrody. 

 

Skorzystamy ze starożytnych narzędzi mocy, które jogini wykorzystują we śnie, aby kwantowo zmieniać rzeczywistość na jawie. Weźmiemy na warsztat techniki dobrego spania, jeszcze lepszego budzenia się, nauczymy się drzemek mocy i co robić, żeby (lepiej) zapamiętywać sny, używając do tego inspiracji z Natury, nowatorskich technik clean coaching i… własnej świadomości.  Będziemy głęboko relaksować się w praktyce joga nidry - cudownej, prostej i subtelnej technice używanej przez joginów od tysięcy lat do osiągnięcia stanu głębokiego relaksu, do transformacji, uzdrawiania czy nawet realizacji marzeń. I jak zwykle na warsztatach Dream Mysteries, będziemy praktykować nocą, spacerować w godzinie wilka, podróżować w snach i medytować razem w środku nocy eksperymentując z technikami świadomego śnienia.   

 

Ponadto zajmiemy się ultradźwiękowymi obwodami w mózgu i nauczymy się je budzić i używać, aby wydobyć w pełni moce naszych umysłów. Ultradźwiękowe obwody to nasze nerwowe oprogramowanie, które według joginów daje nam między innymi zdolność postrzegania pozazmysłowego,  zwiększonej intuicji i super efektywności. 

 

Być może to jak jogini postrzegają sen, śnienie i relaks zmieni Twoje postrzeganie naszych współczesnych upodobań związanych ze snem, w tym też bezsenności. A na pewno da Ci narzędzia do lepszego i bardziej pełnego życia na jawie. 

 

Pomiędzy praktyką (nocną i dzienną) będzie też czas na relaks w objęciach Natury, na spacery w lesie, świadome drzemki w hamakach i słodkie nie-robienie-niczego. 

 

Nie ma znaczenia, czy praktykujesz już od dawna, czy dopiero zaczynasz. Nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie, ani znajomość technik jogi. Możesz zacząć w dowolnym momencie, w każdym miejscu.

 

Więcej informacji i rezerwacje:

Olga, 603 08 04 56 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; facebook: Slow Yoga Life