RELAKS. RESET. REGENERACJA – Powięziowa Yin Joga i kąpiel w dźwiękach gongów

Wraz z nadejściem lata świat wokół zaczyna zwalniać i my także zaczynamy marzyć o wolniejszym tempie, odpoczynku, słowem – relaksie i regeneracji.

Jeśli więc macie ochotę na „chwileczkę zapomnienia” wypełnioną miękkim ruchem, automasażem i doprawioną głęboko odprężającą kąpielą w dźwiękach gongów, serdecznie zapraszamy na warsztat.

Ćwiczyć będziemy Powięziową YIN JOGĘ, czasem zwaną też „leniwą jogą” ;), w której zamiast intensywnie pracować na mięśniach, skupimy się na ich rozluźnieniu, odnalezieniu komfortu w każdej pozycji, dopasowaniu ich idealnie do siebie.

W ten sposób damy sobie możliwość odzyskania w ciele swobody, lekkości, uwolnienia się od napięć i bólu. A walkę ze sobą i ćwiczeniami zastąpimy delektowaniem się błogim relaksem i świadomością, że „nic nie musimy, a wszystko możemy”.

Dla pogłębienia efektu naszej praktyki wykorzystamy też elementy AUTOMASAŻu piłeczkami tenisowymi, ChiKungu oraz Ruchu Spontanicznego.

Całość dopełnimy i zamkniemy natomiast głęboko regenerującą kąpielą w dźwiękach gongów, która sprawi, że wypracowana miękkość i wyciszenie dotrą do każdej komórki waszego organizmu, a z warsztatu wyjdziecie jak nowonarodzeni!

 

DLA KOGO?
Jako, że ta odmiana jogi jest tak łagodna, może ją ćwiczyć każdy. Nie ma znaczenia, czy macie już jakieś doświadczenie, czy jesteście wystarczająco elastyczni, a już tym bardziej czy przypadkiem nie jesteście zbyt młodzi lub zbyt dojrzali. Tu wystarczy chcieć. A jak raz zaczniecie, nie będziecie chcieli przestać.

Jeśli jednak macie jakiekolwiek wątpliwości związane z Waszym stanem zdrowia lub zmagacie się z jakimś urazem, śmiało do nas napiszcie, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Na zajęciach będą potrzebne 2 piłeczki tenisowe/do lacrosse/do masażu (twarde, bez wypustek).

PROWADZENIE:
YIN JOGA - Kasia Guraj (fb: ChillYin Yoga).
Z wykształcenia psycholog, z pasji - nauczycielka Yin Jogi i Jogi Powięziowej oraz pasjonatka różnych form pracy z ciałem (metoda Feldenkraisa, slackline, taniec spontaniczny), a w głębi duszy po prostu duże ciekawskie dziecko uwielbiające rozwiązywać wszelkie cielesne (i umysłowe) zagadki. Z jogą związana od 15. r.ż.

Uwielbia eksperymentować z ruchem, a tym, co łączy wszystkie jej poszukiwania i kierunki, które w nich obiera, jest dążenie do pełnej swobody i wolności w ruchu, myśleniu, byciu, do pełnej autentyczności ekspresji. Na zajęciach kocha rozbudzać we wszystkich tak bliską jej dziecięcą wręcz ciekawość względem własnego ciała, zachęcać do pełnego mu zaufania i słuchania wewnętrznego głosu oraz do szukania, przede wszystkim, przyjemności i komfortu.

KĄPIEL W DŹWIĘKACH – Gosia Baranowska
Nauczycielka klasycznej Jogi Sivananda oraz Jogi Kundalini, fascynatka pracy z oddechem i dźwiękiem, a także refleksolożka i terapeutka Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. To również ona powołała do życia i stale rozwija Centrum Joga – szkołę w samym sercu Warszawy.

GDZIE: 
Centrum Joga, ul. Bracka 22 lok.12

ZAPISY: 
https://centrum-joga.reservio.com/events/298-relaks-reset-regeneracja-powieziowa-yin-joga-i-kapiel-w-dzwiekach-gongow/ 

Ewentualne pytania prosimy kierować pod:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 608 332 319

Zgłoszenia przyjmować będziemy TYLKO DO CZW 21.06!

KOSZT: 
150 PLN

Miejsce gwarantuje opłacenie pełnej kwoty gotówką/kartą w recepcji szkoły lub przelewem na poniższe konto (po dokonaniu rejestracji na warsztat):

Małgorzata Baranowska
ul.Gazowa 6, 05-075 Warszawa
Nr konta: 93 1030 0019 0109 8510 0001 2970 CitiHandlowy 
Tytuł przelewu: imię i nazwisko - Wejście na zajęcia Relaks Reset Regeneracja

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Wpłaty podlegają zwrotowi wyłącznie, gdy na zwolnione miejsce zgłosi się kolejna osoba.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu. W tej sytuacji wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!