Powrót do domu - Serce i seks

TYLKO NA ZAPISY!!!

Weekend 14-15 kwietnia 2018

 centrum joga tantra

Kurs Powrót do domu to wprowadzenie do Polski pionierskich metod pracy specjalistów od seksualności i bliskości Mike’a Lousady, założyciela szkoły Psychosexual Somatics® Therapy oraz jego partnerki, doktor Louise Mazanti.
Mike i Louise to światowej sławy nauczyciele, którzy oprócz kilkudniowych szkoleń, prowadzą także roczny trening dla praktyków metody Psychosexual Somatics®. Ich pragnieniem jest doprowadzenie do trwałej Rewolucji Miłości, która odbędzie się dzięki wspólnocie ugruntowanych, inteligentnych i silnych jednostek.

Mike i Louise poprowadzą w Polsce także pięciodniowy kurs, Zaproszenie, którego ukończenie jest niezbędne, by wziąć udział w ich rocznym szkoleniu. 
https://www.facebook.com/events/204032133486361/


Powrót do domu

Zapraszamy na dwa dni, podczas których będziemy się uczyli łączyć miłość z bliskością oraz z głębszą świadomością własnej seksualności. 

Przyjrzymy się sercu jako bramie do seksualności. Będziemy pracować nad osiąganiem stanu ucieleśnionej, przebudzonej świadomości, która ma wyraźnie zaznaczone granice. Dzięki neurobiologii i nowej pionierskiej terapii Psychosexual Somatics poznasz:

• Zasady Przygodnej Miłości
• Moc wyciszania układu nerwowego 
• Zasady zestrajania wibracji z drugą osobą za pomocą układu nerwowego i oddechu
• Łagodną pracę z ciałem pozwalającą na głębsze ucieleśnienie i większy przepływ energii
• Stan połączenia miłości z seksem


Poprzez świadomą komunikację, ruch, ciszę oraz techniki uzdrawiania za pomocą łagodnego dotyku wyruszysz w podróż do domu. Odnajdziesz w sobie większe połączenie ze światem, w kontakcie z naturalnym stanem istnienia, zabawą i żywotnością.

Pozwól by to miłość, czyli twoja esencja, prowadziła cię w interakcjach ze światem, tworząc wyraźniejsze granice i więcej przyjemności w ciele, zarówno twoim jak i twojego partnera!

Kurs jest zarówno dla par jak i dla singli. Nie ma na nim nagości, a dotyk jest delikatny i zawsze za obopólną zgodą. O prowadzących:

Mike Lousada i doktor Louise Mazanti są specjalistami od seksualności i, jak sami lubią o sobie mówić, rewolucjonistami w dziedzinie miłości. Wspólnie zmieniają oblicze terapii seksualnej. Poświecili swoje życie zmienianiu naszej relacji z seksem i intymnością. Uczą na całym świecie,w tym także w instytucie Esalen w Kalifornii, Londynie, Antwerpii czy Moskwie. 
Mike jest twórcą Psychosexual Somatics® Therapy (PST). Studiował, między innymi, psychosyntezę, pracę z ciałem oraz seksuologię kliniczną. Jego badania w tym zakresie, a także w obszarze terapii traumy oraz neurobiologii przyczyniły się do powstania PST. 
Louise także studiowała psychosyntezę, a obecnie współtworzy i uczy PST. Ponadto studiowała psychologię energetyczną, ezoterykę, filozofię integralną i szamanizm, co przejawia się w jej obecnej pracy.
Oboje prowadzą prywatną praktykę, pracując indywidualnie oraz z parami, pomagając im odzskaćosobistą moc, poczuć ciało, bliskość oraz uzdrowić seksualność.
Są współautorami książki opublikowanej przez Hay House, pt. Real Sex: Why
everything you learned about sex is wrong (2017).

Więcej na ich stronie: https://www.mazantilousada.com/


Kurs w języku angielskim, tłumaczony na języki polski.

W kursie może wziąć udział maksymalnie 20 uczestników.

Data: 14-15 kwietnia 2018, godz. 10-18 z przerwą na obiad
Miejsce: Centrum joga, Bracka 22, lok. 12, Warszawa
Koszt: 840 zł *
REJESTRACJA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaliczka na kurs, w wysokości 300 zł, wpłacona do 15 marca, stanowi rezerwację
miejsca, bezzwrotna.
Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

* cena dla Polaków mieszkających w Polsce oraz dla osób z Europy Wschodniej