Odzyskaj Siebie - YIN Joga i Automasaż

Tylko na zapisy!

 

Seria spotkań z YIN Jogą i automasażem „ODZYSKAJ SIEBIE” – intensywny kurs zamknięty 

 (https://www.facebook.com/events/1981422332081622/)  

TERMIN: 10.01-31.01.2018 (ŚRODY g.18:30-20:00)

Nastanie Nowego Roku to idealna szansa by puścić wszystko, co już nam nie służy, złapać głęboki oddech i wyjść naprzeciw nowemu we własnym niepowtarzalnym, naturalnym rytmie.

Udajmy się zatem we wspólną wędrówkę ku wewnętrznemu spokojowi i lekkości w ciele, wykorzystując wszystko, co najlepsze w łagodnej, powolnej i bezwysiłkowej praktyce Yin Jogi i pogłębiając ją elementami automasażu.

Podróż zaczniemy od delikatnego gruntowania, powrotu do chwili obecnej. Później skupimy się na uwalnianiu oddechu i pogłębianiu kontaktu ze sobą, by następnie przejść do otwierania się na świat i zrzucania zbędnego balastu z ramion. Kurs zakończymy natomiast uwalniającą podróżą w głąb, rozpuszczającą napięcia w całym ciele.

Poczujmy zatem, jak błogim uczuciem jest bycie w pełni sobą i pozwólmy sobie wspólnie nim podelektować!

Gwarantuję, że wyjdziecie z sali mięciutcy i uśmiechnięci

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

UWAGA! Cykl zajęć stanowić będzie całość.

 

Na zajęcia niezbędne będą 2 piłeczki tenisowe/do lacrosse’a.

 

 

 

KIEDY:

 

Cykl 4 spotkań - od 10.I do 31.I 2018 r.

 

ŚRODY g.18:30-20:00

 

Tematy poszczególnych sesji:

 

Zajęcia 1 (10.01). OSIĄDŹ – praktyka służąca gruntowaniu i pozbywaniu się napięć ze stóp, nóg oraz miednicy, budowanie umiejętności zatrzymywania się, odpuszczania i pogłębiania kontaktu ze sobą

 

Zajęcia 2 (17.01). ODETCHNIJ – sesja skupiona na obszarze przepony i uwalnianiu oddechu, budowanie umiejętności dawania sobie przestrzeni

 

Zajęcia 3 (24.01). OTWÓRZ SIĘ – sesja poświęcona otwarciu klatki piersiowej, serca i usuwaniu napięcia z ramion oraz szyi, budowanie umiejętności spokojnego bycia i cieszenia się tym, co nas otacza

 

Zajęcia 4 (31.01). ODPOCZNIJ – rozluźniająca praca nad całym ciałem, dająca uczucie pełnego relaksu i wyciszenia

 

GDZIE:

 

Centrum Joga, ul Bracka 22 lok.12 (kod:1212)

 

ZAPISY:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kom. 608 332 319

 

UWAGA! Limit miejsc – 12

 

KOSZT:

 

140 PLN/pełen kurs

 

Wpłaty podlegają zwrotowi wyłącznie, gdy na zwolnione miejsce zgłosi się kolejna osoba.

 

Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu. W tej sytuacji wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

 

 

 

PROWADZENIE:

 

Kasia Guraj (fb: ChillYin Yoga)

 

Z wykształcenia psycholog, z pasji – joginka i pasjonatka różnych form pracy z ciałem. Swoją przygodę z jogą zaczęła od jogi Iyengara już w wieku lat 15. Od tego czasu jej fascynacja możliwościami naszego ciała oraz sposobami pogłębiania z nim kontaktu stawała się coraz większa i doprowadziła m.in. do ukończenia szkolenia nauczycielskiego z zakresu Yin Yogi pod okiem Biffa Mithoefera, szkolenia z zakresu metody TRE® Level II oraz kursu masażu klasycznego i relaksacyjnego. Obecnie jest w trakcie szkolenia z Yin Fascial Yogi (300 RYT) pod okiem Bety Lisboy i Simona Caldera.

Ciekawość wciąż jednak daje o sobie znać, bezustannie zachęcając do aktywnego poszukiwania nowych sposobów na odkrywanie związku ciała z umysłem. Eksperymentuje m.in. z metodą Feldenkraisa, AcroYogą, Aerial Yogą czy slackline, uczestniczy w licznych warsztatach i festiwalach ruchowych w kraju i zagranicą. Prowadzi także zajęcia o świadomości ciała w kontekście radzenia sobie ze stresem oraz jodze od strony teoretycznej i praktycznej na wcześniej na Wydziale Psychologii UW, a obecnie Uniwersytecie Otwartym UW. 

Najwięcej inspiracji czerpie obecnie ze świata badań nad powięzią oraz idei Taśm Anatomicznych Thomasa W. Myers, szkoląc się m.in. pod okiem znakomitego fizjoterapeuty – Wojciecha Cackowskiego, również jogina z zamiłowania, na warsztatach „Anatomy Trains – Level I i II”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!