CHILLYIN’ NA WARMII - Powięziowa Joga Yin z automasażem

Czerwcówka 31/05 - 3/06

https://www.facebook.com/events/2150059008614059/

Serdecznie zapraszam na 4 dni pełne błogiego leniuchowania, miękkiego jogowania, pysznego jedzenia, świeżego powietrza i czego jeszcze dusza zapragnie, czyli długi weekend w stylu (bardzo) slow.

 

Czas wypełnią nam:

- głęboko regenerujące sesje jogi – porankami nieco bardziej ożywiającej, z elementami Chi Kungu, a popołudniami już Klasycznej, wyciszającej Yin Jogi z elementami automasażu,

- wylegiwanie się na trawie, spacery i drzemki w słońcu

- rozwikływanie jogowych zagwozdek, dzielenie się swoimi doświadczeniami, a może nawet i skrywanymi talentami.

 

Wieczory poświęcimy natomiast na:

- kameralne rozmowy przy herbatce,

- zanurzenie się w świecie ulubionej książki,

- snucie opowieści przy ognisku…

- oraz warsztat-niespodziankę.

 

Przez cały wyjazd przyświecać nam będzie natomiast zasada, by niczego nie robić z przymusu, by szanować swoje możliwości i chwilowe ograniczenia, honorować to, na co mamy w danym momencie ochotę i by dać głowie naprawdę odpocząć. Słowem – będziemy się solidnie rozpieszczać, włączając tryb „na leniwca”.

 

Nie ważne więc, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na macie, czy jest ona niemal Twoim drugim domem. Jeśli tylko pragniesz wyrwać się choć na chwilę ze zgiełku miasta lub z codziennej rutyny, chcesz złapać oddech, poczuć ciepły wiatr we włosach i promienie słońca na twarzy, pragniesz zwolnić tempo i odnaleźć na nowo swój rytm, ten wyjazd będzie właśnie tym, o czym marzysz. Jak może być jeszcze lepiej? To odkryjecie już na miejscu …

 

 

 

TERMIN:

31.05. – 3.06.2018 r. (CZW-ND)

 

MIEJSCE:

BEZAT, Pupki 41, 11-042 Jonkowo

Położony pośród pól, pagórków i lasów piękny, warmiński dom. Prawdziwa ostoja ciszy z dala od innych zabudowań. Dająca możliwość naprawdę bliskiego obcowania z naturą, podelektowania się poczuciem przestrzeni, solidnego naładowania akumulatorów.

http://www.wbezacie.pl

(Szczegółowy dojazd znaleźć możecie na mapce w galerii)

 

ZAKWATEROWANIE:

W pokojach 2-, 3- i 4-osobowych (o wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń). W pokojach jest pościel, ale należy przywieźć własne ręczniki.

Ponadto do naszego wyłącznego użytku będą łazienki oraz przestrzeń wspólna: duży zadaszony taras z hamaczkami, salon z kanapą i fotelami, jadalnia z dużym stołem i kominkiem. Słowem całe Pupkowe królestwo.

A wokół będziemy mogli się relaksować na dużym zielonym podwórku, w sadzie z hamakami, a jednego z wieczorów posnuć nawet opowieści przy płonącym ognisku.

Na strychu czekać będzie na nas cudowna sala do ćwiczeń ze ścianą okien. W trakcie porannej praktyki przygotujcie się zatem na ciepłe płomienie słońca błądzące po waszym ciele.

Ze względu na kameralność domu max. liczba uczestników to 15 osób.

 

WYŻYWIENIE:

W trakcie wyjazdu zapewnione będzie pełne wyżywienie wegetariańskie – 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja. Posiłki w duchu slow food przygotowane będą w dużej mierze w oparciu o lokalną żywność (chleb, ser, warzywa). Przez cały dzień do naszej dyspozycji będą natomiast kawa, herbata i zioła.

Jeśli jednak masz jakieś indywidualne wymogi dietetyczne (nietolerancje, alergie), daj mi, proszę, o tym znać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O MNIE:

Kasia Guraj (fb: ChillYin Yoga)

 

Z wykształcenia jestem psychologiem, z pasji – nauczycielką jogi powięziowej i fanatyczką różnych form pracy z ciałem. Swoją przygodę z jogą zaczęłam już w wieku lat 15, a moja fascynacja możliwościami ludzkiego ciała oraz sposobami pogłębiania z nim kontaktu staje się z każdym dniem tylko coraz większa. Uwielbiam rozwikływać zagadki, które ono przed nami stawia, odnajdywać sposoby na to, by pozycje stawały się bardziej „nasze”, szanowały naszą unikalność i dawały uczucie prawdziwej ulgi.

Swoje szkolenie nauczycielskie z zakresu Yin Yogi ukończyłam pod okiem Biffa Mithoefera, a obecnie jestem w trakcie kolejnego - z Yin Fascial Yogi (300 RYT) - u Bety Lisboy i Simona Caldera. Odbyłam też szkolenie z zakresu TRE® pod okiem twórcy metody – Davida Berceliego.
Regularnie zbieram również doświadczenia, eksperymentując z innymi formami pracy z ciałem i umysłem, m.in. metodą Feldenkraisa, slackline, masażem tajskim, tańcem spontanicznym czy najbliższymi mi ostatnio Focusingiem oraz pracą z esencjami w ujęciu Diamond Logos.

Na co dzień prowadzę natomiast w Warszawie zajęcia regularne oraz kursy Klasycznej i Powięziowej Jogi Yin, dzielę się też swoją wiedzą o praktyce jogi od strony teoretycznej i praktycznej na Uniwersytecie Otwartym UW oraz aktywnie współtworzę międzynarodowy festiwal ruchu - Move Copenhagen (DK). A tę pracę „fizyczną” czasem urozmaicam sobie tłumaczeniem książek i organizowaniem warsztatów z inspirującymi nauczycielami.

W wolnych chwilach uwielbiam natomiast chłonąć życie wszystkimi zmysłami. Kocham gotować i degustować, przebywać w naturze - najchętniej boso, włóczyć się, gdziekolwiek nogi mnie poniosą, i odkrywać wciąż na nowo dobrze mi znane miejsca.

 

SZCZEGÓŁOWY PLAN WYJAZDU (może ulec niewielkim zmianom):

CZW (31.05)

do 14:30 – przyjazd, zakwaterowanie i czas na relaks

14:30 - 16:00 – obiad

16:00 – 19:00 – krąg powitalny i regenerująca praktyka Yin z elementami automasażu i długą savasaną

19:00 – 20:00 – kolacja

po 20:00 – wieczorne joginów rozmowy

PT (1.06)

8:00 – 10:00 – medytacja, poranna joga z elementami Chi Kungu

10:00 – 11:00 – śniadanie

11:00 – 14:00 – czas na relaks, spacer, praktykę własną

14:00 – 16:00 – obiad

16:00 – 19:00 – regenerująca praktyka Yin z elementami automasażu i długą savasana + przestrzeń na pytania i rozwiązywanie jogowych zagadek

19:00 – 20:00 – kolacja

po 20:00 – warsztat – niespodzianka (warsztat może zostać przeniesiony na sobotę po śniadaniu) oraz wieczorne joginów rozmowy

SB (2.06)

8:00 – 10:00 – medytacja, poranna joga z elementami Chi Kungu

10:00 – 11:00 – śniadanie

11:00 – 14:00 – czas na relaks, spacer, praktykę własną

14:00 – 16:00 – obiad

16:00 – 19:00 – regenerująca praktyka Yin z elementami automasażu i długą savasana + przestrzeń na pytania i rozwiązywanie jogowych zagadek

19:00 – 20:00 – kolacja

po 20:00 – opowieści przy ognisku

ND (3.06)

8:00 – 10:00 – medytacja, poranna joga z elementami Chi Kungu

10:00 – 11:00 – śniadanie

11:00 – 13:00 – regenerująca praktyka Yin z elementami automasażu

13:00 – pożegnanie i wyjazd

 

KOSZT (obejmuje zakwaterowanie i zajęcia jogi):

570 PLN – przy płatności pełnej kwoty do 13.05

670 PLN – przy płatności po tym terminie

WYŻYWIENIE płatne dodatkowo na miejscu – 195 PLN/3 pełne dni po 3 posiłki

Miejsce rezerwuje wyłącznie wpłata zadatku w wysokości 350 zł
Zadatek jest bezzwrotny, o ile wyjazd nie zostanie odwołany przez organizatorów.

Zastrzegam sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba chętnych.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Dojazd we własnym zakresie.

ZAPISY I INFORMACJE:

mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefonicznie: 608 332 319

FB: przez wiadomość do strony ChillYin Yoga (https://www.facebook.com/ChillYinYoga/)

W wiadomości zwrotnej otrzymasz numer konta, na które należy przelać kwotę zadatku.
Pamiętaj, że jedynie jego wpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca!
Pozostałą część kwoty należy wpłacić w terminie wyznaczonym przez organizatorów.
W razie jakichkolwiek pytań, uwag i wątpliwości nie krępujcie się kontaktować ze mną bezpośrednio.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA DŁUGI WEEKEND PEŁEN RELAKSU I BŁOGOŚCI!
Już nie mogę się doczekać tego wspólnie spędzonego z Wami czasu!

Kasia <3

P.S. W okolicy (no dobra – w odległości paru kilometrów) znajduje się m.in. Kawiarnia-Galeria: Kawkowo 30 z dziełami miejscowych wytwórców, Koronczarnia, czyli kraina koronkowej biżuterii, stadnina koni „Biały Dwór” czy Lawendowe Muzeum Żywe, gdzie pooglądać można np. kwitnącą plantację lawendy. Nieopodal można też kupić miody, sery kozie i krowie, pierogi domowe oraz inne lokalne smakołyki. Zatem jeśli w dowolnej chwili zapragniecie poodkrywać nie tylko świat błogiego relaksu lub postanowicie uzupełnić zapasy w brzuszku, z pewnością będzie gdzie się wybrać.