Witamy w Centrum Joga

 

Zapraszamy na zajęcia! ul. Brackej 22 lok. 12 (2 piętro) w Warszawie. Zajęcia prowadzone są przez pełnych życzliwości oraz pasji i doświadczenia nauczycieli !

 


Bieżące zmiany:

 

  • Rezygnujemy na stałe z zajęć jogi funkcjonalnej w czwartki o 7:30 (od 23/11 włącznie)

     
  • Od 6 grudnia we wtorki o 20:00 ruszy dodatkowa grupa Yoga of Love z Pauliną Kulikowską - grupa będzie ZAAWANSOWANA! 

 

W listopadzie w grafiku:

 

  • W poniedziałki o 16:30 Joasia Bierska poprowadzi półtoragodzinne zajęcia Joga w Życiu Codziennym „Asany, Pranajama, Relaks”. Zajęcia Jogi dla Kręgosłupa 16:30-17:30 przejmie Kasia Guraj. Na jedne i na drugie serdecznie zapraszamy!

 

  • Yoga of Love prowadzona przez Paulinę Kulikowską pojawi się teraz nie tylko w poniedziałkowy poranek, ale też w środę popołudniu - 17:00-18:30. Zaczynamy od 8 listopada! Zapraszamy wszystkich wielbicieli Pauli! Prosimy o zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc!

 

  • We wtorki o 20:00 zamiast Podstaw Kundalini odbywać się będą zajęcia Jogi Sivananda (Gosia Baranowska) jako trzecie obok czwartku i niedzieli.

 

  • Osoby które po raz pierwszy wybierają się na Jogę Kundalini zamiast na zajęcia o 20:00 zapraszamy na 4-spotkaniowy zamnięty kurs wprowadzający do Jogi Kundalini (Agnieszka Hari Kartar), który będziemy powtarzać co miesiąc we wtorki o 17:30. Zapraszamy na niego również osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę i praktykę. Tutaj więcej szczegółów: http://www.centrumjoga.pl/kursy-i-warsztaty/kurs-wprowadzajacy-do-praktyk-kundalini-jogi Listopadowa edycja kursu rusza 7 listopada!

 

  • Sobotnie zajęcia Vinyasy o 10:00 poprowadzi na stałe Sylwia Binkowska.

 

  • Przypominamy o zmianie godziny porannych zajęć Pilates z Vinyasą z 10:30 na 9:30.

 

 

Na zapisy: II edycja kursu powięziowej Jogi Yin z Kasią Guraj http://www.centrumjoga.pl/kursy-i-warsztaty/badz-jak-woda-kurs-powieziowej-jogi-yin, tym razem w środy o 18:30

oraz Otwarte Wieczory Mindfulness http://www.centrumjoga.pl/kur…/otwarte-warsztaty-mindfulness

 

Poniżej przeczytacie więcej o planowanych wydarzeniach: