„ZNOŚNA LEKKOŚĆ BYTU” – intensywny kurs Powięziowej Jogi Yin

TERMIN: 22.07-31.07 (PONIEDZIAŁKI, WTORKI I ŚRODY w godz.18:15-20:00)

5 różnych grup mięśni, 5 różnych ról i możliwych ograniczeń, ale jedna rzecz wspólna – jeśli któreś z nich nie mogą odpocząć, nasza miednica się usztywnia, a ruchy tracą lekkość i swobodę.

Na kursie przyjrzymy się więc bliżej temu, co trzyma nasze „centrum wszystkiego”. Odkryjemy, jak wszystkie te grupy mięśni na nie wpływają, jakie znaczenie mają dla naszego samopoczucia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

A korzystając z łagodnej, pasywnej praktyki Yin Jogi oraz elementów automasażu, rozluźnimy obecne tam napięcia, uwalniając się powoli od bólu, ciężkości i sztywności. Uspokoimy umysł i układ nerwowy, gdyż biodra to także nasz stan psychiczny – to, jak bezpiecznie się czujemy, jak spokojnie reagujemy, jak pewnie czujemy się w obliczu wyzwań.

Wszystko to robiąc z ogromnym poszanowaniem unikalności budowy i napięć każdego z nas.

Jeśli więc:
– prowadzisz siedzący tryb życia i spędzasz dużo czasu za biurkiem,
– w nogach czujesz ciężar, a Twoim ruchom daleko do swobody i lekkości,
– często bolą Cię plecy, a Twój brzuch jest permanentnie napięty,
…czas temu zaradzić :D!
Przejdźmy razem na miękką stronę jogi i odzyskajmy lekkość bycia i życia!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

KIEDY:
Cykl 6 spotkań:
22.VII. – 31.VII.2019 r. (PON, WT & ŚR w godz.18:15-20:00)

Tematy poszczególnych sesji:
Zajęcia 1 (22.07).
Praca nad uwolnieniem napięcia z WEWNĘTRZNYCH stron ud (przywodziciele)
Zajęcia 2 (23.07).
Rozciąganie PRZODÓW ud (mięsień czworogłowy uda)
Zajęcia 3 (24.07).
Uwalnianie napięcia z dołu pleców i okolic podbrzusza (zginacze stawu biodrowego)
Zajęcia 4 (29.07).
Rozluźnianie pośladków i uwalnianie napięcia z BOKÓW ud (odwodziciele i rotatory oraz pasmo biodrowo-piszczelowe)
Zajęcia 5 (30.07).
Rozciąganie TYŁÓW ud (mięśnie kulszowo-goleniowe)
Zajęcia 6 (31.07).
MANDALA LEKKOŚCI – praca na wszystkich 5 grupach mięśni związanych ze swobodą w obszarze miednicy, przywracająca lekkość ruchu i wyciszenie umysłu

GDZIE:
Centrum Joga, ul Bracka 22 lok.12 (kod:1212)

ZAPISY:
movemeant@onet.pl
kom. 608 332 319
UWAGA! Limit miejsc – 12

KOSZT:
300 PLN/cały kurs – w cenie komplet piłeczek do automasażu
60 PLN/pojedyncza sesja (w przypadku wolnych miejsc)

Miejsce na warsztacie gwarantuje tylko uprzednie opłacenie pełnej kwoty należności za kurs.
Wpłaty podlegają zwrotowi wyłącznie, gdy na zwolnione miejsce zgłosi się kolejna osoba.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu. W tej sytuacji wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

Dane osobowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon kontaktowy, numer rachunku bankowego, ewentualne dane adresowe) używane są przez Katarzynę Guraj jedynie do obsługi warsztatu – rejestracji na wydarzenia, płatności i odwoływania uczestnictwa zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27.04.2016. Administratorem tych danych jest Katarzyna Guraj. Przechowywane są one z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i poufności oraz nie są udostępniane innym firmom i osobom.
!!! Rejestracja na wydarzenie oznacza wyrażenie zgody na powyższą politykę prywatności oraz politykę rejestracji i zwrotów. !!!

PROWADZENIE:
Kasia Guraj (fb: ChillYin Yoga)

Z wykształcenia psycholog, z pasji – nauczycielka jogi i pasjonatka różnych form pracy z ciałem. Swoją przygodę z jogą zaczęła już w wieku lat 15, a od tego czasu jej fascynacja możliwościami naszego ciała oraz sposobami pogłębiania z nim kontaktu stawała się tylko coraz większa. Nauczycielskie szlify zbierała u Biffa Mithoefera, Bety Lisboy i Simona Caldera, a obecnie rozwija swój warsztat pod okiem Jo Phee. Ukończyła też szkolenie z zakresu metody TRE® Level II pod okiem dra Davida Berceli’ego oraz kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego w szkole „Animusz”, a także warsztaty „Anatomy Trains – Level I i II” pod okiem znakomitego fizjoterapeuty – Wojciecha Cackowskiego.

Bezustannie poszukuje nowych sposobów na odkrywanie związku ciała z umysłem, zbierając doświadczenia m.in. poprzez metodę Feldenkraisa, slackline, masaż tajski, taniec spontaniczny czy najbliższe jej ostatnio Focusing oraz pracę z esencjami w ujęciu Diamond Logos. Regularnie uczestniczy w licznych warsztatach (m.in. z dr Melanie Salmon, dr Clausem Springborgiem, Vedantą Aspioti oraz Emmetem Louisem) i festiwalach w kraju i zagranicą.

Na co dzień prowadzi natomiast zajęcia regularne oraz kursy Klasycznej i Powięziowej Jogi Yin, dzieli się swoją wiedzą o praktyce jogi od strony teoretycznej i praktycznej na Uniwersytecie Otwartym UW, a także uczestniczy aktywnie w tworzeniu międzynarodowego festiwalu ruchu – Move Copenhagen (DK). Urozmaicając sobie czasem pracę „fizyczną” 😉 tłumaczeniem książek i organizowaniem warsztatów z inspirującymi ją nauczycielami.

W wolnych chwilach uwielbia chłonąć życie wszystkimi zmysłami. Kocha gotować i degustować, przebywać w naturze – najchętniej boso, włóczyć się, gdziekolwiek nogi ją poniosą, i odkrywać wciąż na nowo nawet dobrze jej znane miejsca.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Link do wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/292998638245465/