Zima marzeń. Joga w Kawkowie

28 stycznia 2019 10:30 - 3 lutego 2019 13:30 Nowe Kawkowo 21

Spędźmy razem ferie zimowe daleko za miastem 🙂 zapraszam Was na tydzień w magicznym Kawkowie. Tematem przewodnim będzie zmęczenie. W planie mamy wszystko, o czym tylko możemy pomarzyć :

  • dwugodzinne sesje głębokiej Vinyasy, które wzmocnią i zregenerują ciało uwalniając je od napięć i stresu
  • warsztaty psychologiczne i rozwojowe z Adamem, które pomogą Ci zastanowić się nad sobą i zainspirują do zmian
  • ćwiczenia oddechowe na oczyszczanie organizmu i lepsze trawienie oraz wyciszające pranajamy przygotowujące do medytacji
  • delikatną jogę relaksacyjną przy świecach na dobry sen
  • kurs medytacji od podstaw, dzięki któremu naprawdę ją polubisz i włączysz do swojego planu dnia
  • pyszne, wegańskie, zimowe menu
  • warsztaty kulinarne w duchu no waste, na których nauczymy się, jak kreatywnie wykorzystywać kuchenne resztki i przygotujemy kilka weganskich klasyków
  • wspólne saunowanie nad jeziorem
  • masaże ajurwedyjskie

 

Miejsce: Kawkowo na Warmii 246 km od centrum Warszawy. Dojazd autem zajmie około 3h. Wskazówki dojazdu oraz zdjęcia domu i okolicy znajdziecie na stronie : www.kawkowo.pl. Jeśli nie masz auta postaramy się znaleźć dla Ciebie miejsce w samochodzie innych uczestników.

 

Koszt:
-1470 zł przy wpłacie zaliczki 600zł do końca listopada
-1670 zł przy wpłacie zaliczki po 30.listopada

Cena zawiera:
-nocleg w pokoju 2-,3- lub 4-osobowym.
-3 wegańskie posiłki dziennie
-warsztaty rozwojowe i kulinarne
-zajęcia jogi

Cena nie zawiera :
-kosztów dojazdu
-Masaży

 

Zapisy i informacje :
alicjakostrzewa@gmail.com
791 395 337

 

Plan dnia:
8.15 – 9.00 Pranajama i medytacja
9.00 – 9.30 Śniadanie
11.30 – 13.30 Vinyasa
13.30 – 14.00 Obiad
16.00 – 18.00 Warsztaty
18.00 – 18.30 Kolacja
20.00 – 21.00 Joga relaksacyjna

 

Organizatorzy:

Alicja Kostrzewa – Jestem certyfikowaną instruktorką jogi (RYT 200), dietetyczką i masażystką ajurwedyjską. Jogę praktykuję od 14-stu lat, nauczam od 6-ciu. Moim ukochanym stylem jest Vinaysa – dynamiczna forma jogi, która wzmacnia i rozciąga całe ciało równocześnie uspokając umysł. Dzięki jodze nauczę Cię, jak poczuć kontakt z własnym ciałem i je pokochać, jak uwalniać je od napięcia i stresu. Postaram się przekonać Cię do tego, jak wielkie znaczenie ma głęboki, świadomy oddech i pokażę Ci różne techniki oddechowe. Pomogę Ci w stopniowym doskonaleniu, jednocześnie ucząc, że doskonałość nie jest potrzebna do szczęścia!

Adam Zadrożny – Jestem psychologiem i trenerem umiejętności miękkich. Na co dzień pracuję w branży szkoleniowej. Jestem autorem bloga www.obslugaczlowieka.pl. Jogę i medytację odkryłem ponad 10 lat temu i spokojnie mogę powiedzieć, że jest to jedno z najważniejszych odkryć mojego życia. Podczas wyjazdu będę prowadził wieczorne warsztaty, na których głównym tematem będzie to, co możemy zrobić, aby mieć więcej energii na co dzień. Przyjrzymy się własnym myślom, konfliktom wewnętrznym, własnym potrzebom, relacjom, jak i codziennym prostym nawykom, których wprowadzenie pomoże nam poradzić sobie z ciągłym przemęczeniem.

Anna Nauwaldt – z wyksztalcenia jestem architektką, ale większość życia spędzam w kuchni. Piekę wegańskie ciasta dla warszawskich kawiarni, a od 2 lat karmię wegańsko w Kawkowie. Moją najświeższą kulinarną obsesją jest idea no waste, której poświęcona będzie spora część naszych warsztatów.