Rozpoczynamy zapisy na czerwcowy tygodniowy wyjazd „Zajrzyj w głąb siebie” z Alicją i Adamem. W planach mamy 6 godzin jogi, pranajamy, medytacji i warsztatów rozwojowych każdego dnia. Wrócimy zregenerowani na każdym poziomie – dzięki jodze rozciągniemy i wzmocnimy ciało, pranajama doda nam energii, medytacja pomoże wyciszyć myśli, a podczas warsztatów psychologicznych z Adamem poznamy nasze marzenia, stworzymy plan działania i przygotujemy się do ważnych zmian w naszym życiu. Wszystko to w samym środku lasu, z dala od zgiełku, w pięknym Uroczysku w Puszczy Białowieskiej. Zapraszamy!

Termin : 16-22.06 (rozpoczynamy obiadem w niedzielę i kończymy śniadaniem w sobotę)

Tu zobaczysz ośrodek : https://osrodek-warsztatowy-uroczysko-sosnowka.business.site/

Kilka słów o nas:

Alicja Kostrzewa – „Jestem certyfikowaną instruktorką jogi (RYT 200), dietetyczką i masażystką ajurwedyjską. Jogę praktykuję od 14-stu lat, nauczam od 6-ciu. Moim ukochanym stylem jest Vinaysa – dynamiczna forma jogi, która wzmacnia i rozciąga całe ciało równocześnie uspokając umysł. Dzięki jodze nauczę Cię, jak poczuć kontakt z własnym ciałem i je pokochać, jak uwalniać je od napięcia i stresu. Postaram się przekonać Cię do tego, jak wielkie znaczenie ma głęboki, świadomy oddech i pokażę Ci różne techniki oddechowe. Pomogę Ci w stopniowym doskonaleniu, jednocześnie ucząc, że doskonałość nie jest potrzebna do szczęścia!”

Adam Zadrożny – „Jestem psychologiem i trenerem umiejętności miękkich. Na co dzień pracuję w branży szkoleniowej. Jestem autorem bloga www.obslugaczlowieka.pl. Jogę i medytację odkryłem ponad 10 lat temu i spokojnie mogę powiedzieć, że jest to jedno z najważniejszych odkryć mojego życia. Podczas wyjazdu będę prowadził wieczorne warsztaty, na których głównym tematem będzie to, co możemy zrobić, aby lepiej poznać samych siebie. Spojrzymy wgłąb naszych emocji, myśli i historii z przeszłości, aby znaleźć w sobie siłę do zmian, których naprawdę potrzebujemy. Poprzez ćwiczenia kontemplacyjne, głębokie rozmowy i mądrość innych uczestników stworzymy plan zmian, które wprowadzą do naszego życia więcej pasji, miłości i radości. ”

Koszt to 1800 zł.
Cena zawiera:
-6 noclegów w pokoju 1- 2- lub 3-osobowym.
-3 wegańskie/wegetariańskie posiłki dziennie
-warsztaty rozwojowe
-zajęcia jogi i pranajamy

Cena nie zawiera :
-kosztów dojazdu
-Masaży

Zaliczka o wysokości 600 zł potwierdza rezerwację.

Plan dnia:

8.15 – 9.00 Pranajama i medytacja
9.00 – 9.30 Śniadanie
11.30 – 13.30 Vinyasa
13.30 – 14.00 Obiad
16.00 – 18.00 Warsztaty
18.00 – 18.30 Kolacja
20.00 – 21.00 Joga relaksacyjna

Zapisy : zapisy@centrumjoga.pl

Zapraszamy! 🙂

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2291818404429837/