Wieczorny krąg przyjemności – Krąg Kobiet z dotykiem

1 lutego 2019 19:30 - 1 lutego 2019 22:00 Bracka 22 lok.12 Warszawa

Kobiecość to przyjemność! To twórczość, kreatywność, ekspresja… Kobiecość to radość i pełnia.

Zapraszam Was na kobiece spotkania z dotykiem. W kobiecym gronie, w bezpiecznej przestrzeni będziemy zgłebiały siebie, nasze tęsknoty, radości i smutki. A przedwszystkim nasze zmysły. Wszystko to okraszone będzie tańcem, dotykiem i relaksem.
Bedziemy czasem same się masować poznając swoje preferencje dotyku, czasem będziemy się gładzić w dwójkach a czasem otrzymywać i obdarzać innych masażem na 4 dłonie. Tak by poznać niezwykłą kojaca moc dotyku i siostrzeństwa.

Spotkania będą się odbywały co miesiąc.
W poscie ponizej znajdziesz niedługo manifest siostrzeństwa, któy będziemy przestrzegały w trakcie i pomiędzy spotkaniami. Mówi on między innymi o zasadzie poufności, szczerości względem siebie i innych. braniem odpowiedzialności za siebie, pełnej obecności i nie umniejszaniu sobie.

 

Koszt:

60 zł jeśli zgłaszasz się sama
Przyjdź z koleżanką lub dwiema a wasz koszt uczestnictwa zmaleje do 45 zł.
W dniu wydarzenia 70 zł
Max ilość kobiet na spotkaniu max 14.

 

Zgłoszenia:

warsztatylean@gmail.com w tytule „Krąg Kobiet z dotykiem styczeń Warszawa”

Przelew za uczestnictwo jest traktowany jako rezerwacja miejsca na warsztat:
Joanna Zawadzka
82 1240 2887 1111 0010 3890 8252
tytuł: „Krąg Kobiet z dotykiem styczeń 2019 Warszawa Imię i nazwisko”

 

Zapraszam serdecznie!

 

Joanna Zawadzka – coach, masażystka Lomi Lomi Akamana, instruktor fitness i pilates.

Fanka kobiet, kobiecości i siły w nich płynących. Swą wiedzę czerpała od wspaniałych kobiet i nauczycielek takich jak Prem Santoshi, Francoise Rambaud, Katarzyny Pilipczuk, Arapaty. Od zawsze związana z ciałem i transformacją poprzez ruch. Wielbicielka medytacji oraz metody Lowena. Doświadczona wieloletnia nauczycielka, szkoleniowiec oraz instruktorka fitness i pilates. Doświadczenia zdobyte w edukacji oraz fitnessie skutecznie przełożyła na świat i prace w biznesie łącząc ja ze swoją unikalna jakością.

Holistyczne podejście do człowieka i praca zarówno z jego ciałem, jak i umysłem jest dla niej jedyną słuszna drogą. Czerpie satysfakcję z obserwacji z powrotu ludzi, a szczególnie kobiet, do ich mocy.

Uczestniczka warsztatów i szkoleń metody Lowena, Movment Medicin, warsztatów w nurcie terapeutycznym Gestalt, Tantry, szkoleń i odosobnień Mindfullness (jest w trakcie certyfikacji nauczycielskiej), warsztatów oddechowych oraz coachingowych. Absolwentka AWF Warszawana oraz Uniwersytetu Humanistycznospołęcznego (SWPS) w Warszawie.