Shakti Bliss – przebudzona kobiecość, tantryczne Tao, jade eggs

22 września 2019 18:00 - 22 września 2019 22:00 Bracka 22

Kochane Kobiety – zapraszam Was na popołudnie z przebudzoną kobiecą seksualnością. Wybierzemy się w uzdrawiającą, lekką i pełną przyjemności podróż w przebudzoną kobiecą seksualność korzystając między innymi z pracy Shakti Malan, Juliet Haines oraz tantrycznych chińskich taoistek.

Kiedy esencja seksualna swobodnie płynie w ciele kobiety, budzi się i podnosi podobna wężowi energia Kundalini. Wygląda to dokładnie tak, jakby budził się ze snu wąż i zaczynał się wznosić kolistym ruchem po spirali. Ten ruch otwiera nas na nieznane.

Zwykłyśmy uważać, że energia seksualna dotyczy seksu, ale tak naprawę dotyczy całej naszej energii życiowej! Dzięki energii seksualnej możesz kultywować żywotność we wszystkich obszarach swojego życia. Tantra zaprasza nas do większej świadomości w każdym obszarze życia, podczas seksu, ale też kiedy pijesz herbatę, rozmawiasz z przyjaciółką czy realizujesz się zawodowo. Wplata święty, przebudzony wymiar we wszystko co robimy.

To zaproszenie, aby wrócić do domu, do siebie, do tajemnicy kobiecości, którą jesteś.

* Przebudzona energia seksualna

Wyobraź sobie jak by to było żyć każdego dnia z poziomu Przebudzonej Kobiecości, której seksualność jest naturalna i dzika, nieuwarunkowana poprzez przeszłe doświadczenia i wyraża się w głębokiej miłości i obfitości.

Wyobraź sobie swoje ciało pełne życiowej energii, promienne, otwarte na przyjemność.

Wyobraź sobie świat oparty na siostrzeństwie, w którym kobiety wspierają się nawzajem i razem wzniecają ogień przebudzonej i opartej na miłości energii seksualnej.

Nadszedł czas, aby to marzenie mogło się zamanifestować. Patriarchat się skończył. Możemy schować zbroje, odpuścić sobie potrzebę osiągnięć i realizacji oraz pozwolić odejść modelowi seksualności opartemu o wartości patriarchatu.

Możemy wrócić do domu, do naszych kobiecych ciał. Rozluźnić się w pełni kobiecej energii. Ona woła, aby powrócić do domu, aby delikatnie objąć naszą prawdziwą naturę i w pełni przebudzić nasze ciała i dusze.

* Jadeitowe jajeczka

Podobno chiński cesarz musiał zaspokoić dziewięć kobiet każdej nocy, aby zapewnić sobie i cesarstwu przychylność dziewięciu planet. Dlatego między innymi trzy doradczynie Żółtego Cesarza opracowały techniki tantrycznego tao, w tym pracę z jadeitowymi jajeczkami. Obecnie jajeczka yoni wracają do użycia jako sposób na kultywowanie kobiecej energii seksualnej, zachowanie dobrego zdrowia i ogólny dobrostan.

Jajeczka jadeitowe pomagają wzmocnić mięśnie dna miednicy, ocieplają, cyrkuluja i aktywują energię seksualną dając yoni głos jako instrumentowi miłości. Otwierają nas na nieograniczone wymiary przyjemności. Połączenie świadomości, dotyku, ruchu, dźwięku oraz oddechu prowadzi nas do nieskończonego odkrywania siebie jako kreatywnych istot seksualnych.

Jadeit jest starożytnym kamieniem, którego oryginalnie używano w Chinach do przyciągania miłości. Ceniono go bardziej niż złoto za jego zrównoważoną energię. Jadeit jest świętym kamieniem żywiołu drzewa, który aktywuje wątrobę i podnosi energię qi.

Jajeczka jadeitowe posiadają wysoką wibrację. Ćwiczenia jajeczkami yoni wzmacniają wewnętrzną siłę. Budują siłę mięśni dna miednicy, która jest kluczowa dla utrzymania w zdrowiu wewnętrznych organów i dla zapobieganiu utracie energii. Umożliwia również stworzenie trampoliny energetycznej, aby z łatwością przesyłać energię do wyższych czakr.

Ponadto, dzięki praktyce z jajeczkami możesz:

* aktywować i utrzymać w równowadze i zdrowiu swoje hormony
* złagodzić objawy napięcia przedmiesiączkowego
* wymasować ciało od środka (masując punkty refleksologiczne wewnątrz yoni)
* uzdrowić głębokie rany emocjonalne i seksualne traumy zapisane w naszych ciałach seksualnych
* otworzyć się na zupełnie nowy, nieograniczony poziom przyjemności
* nawiązać i wzmocnić połączenie z samą sobą, poczuć się bardziej w pełni i bardziej w kontakcie ze swoją kobiecą esencją seksualną
* poczuć w pełni swoją autentyczną, kobiecą moc
* zamanifestować życie jakie pragniesz – yoni ma moc stwarzania dzieci, możesz wykorzystać tę moc do manifestacji czegokolwiek zapragniesz.

Kultywowanie połączenia ze swoją esencją kobiecą utrzymuje przepływ rzeki miłości pomiędzy Tobą, Twoim ukochanymi osobami i Życiem jako takim.

Co o tych warsztatch mówią inne kobiety?

* Sposób Olga potrafi stworzyć przestrzeń, w której zupełnie nieznające się osoby/kobiety mogę się otworzyć się, zaufać, obdarzyć wzajemnym zupełnie niewymuszonym wsparciem ale także doświadczyć niesamowitej intymności i bezpieczeństwa jest wręcz magiczne i nie do końca można to opisać słowami.

* Każde zajęcia, czy to warsztaty tematyczne, czy cykliczne zajęcia jogi nidry to niesamowita podróż wgłąb siebie, a dobór tematów, czy narzędzi do praktyki dla mnie w 100% zgody z oczekiwaniami, a co więcej łatwy do zaimplementowania w codziennym życiu. Polecam bardzo!

Informacje organizacyjne:

Nie ma znaczenia, czy masz już doświadczenie w pracy z przebudzoną kobiecością lub / i seksualnością. Te zajęcia są dla każdej kobiety, w każdym wieku i miejscu życia. Warsztat odbywa się w ubraniach.

Co będzie Ci potrzebne?

Na zajęciach będziemy używać jadeitowych jajeczek. Jeśli nie masz swoich, na miejscu będzie możliwość zakupu jajeczek w atrakcyjnej cenie.
Przynieś też sarong lub / i dużą chustę oraz ubierz się w wygodne, luźne ubranie, najlepiej w swobodną spódnicę.

Cena:
150 Pln przy wpłacie całej kwoty do 13 września, lub 180 Pln po tej dacie.
Liczba miejsc ograniczona możliwościami sali. Zarezerwuj swoje pod tym linkiem: https://forms.gle/FBK7a3Uffm71fUts8

O prowadzącej:

Olga Shakti Ananta

Jestem na ścieżce jogi od prawie 20 lat, tantry i przebudzonej seksualności od paru lat i fascynuje mnie jak starożytna mądrość tych ścieżek jest nam współcześnie potrzebna i przydatna bardziej niż kiedykolwiek.

Uwielbiam tajemnice świadomości, tajemnice świata, który zaczyna się każdej nocy za zamkniętymi oczami lub za każdym razem, kiedy siadamy na macie do jogi. Prowadzę zajęcia i nocne warsztaty z jogi kundalini, jogi nocy, snu i śnienia oraz mojej ulubionej nidry. Pomagam kobietom budzić się bardziej do swojej kobiecej seksualnej esencji.

Joga kundalini jest jogą świadomości i transformacji poprzez niezwykle precyzyjną, starożytną technologię, diamentową dyscyplinę i działanie. Joga nocy jest jogą leniwą. Nie trzeba wyginać ciała, wiele robić, ani nie ma jakiegoś szczególnego celu do osiągnięcia. Jest za to wielowymiarową podróżą w głębię świadomości i subtelnym narzędziem głębokiej transformacji. A budzenie kobiecej seksualnej esencji jest podróżą w ciało, emocję, Ziemię, żywioły.

Każda z tych ścieżek jest inna, ale wszystkie prowadzą do tego samego miejsca, do źródła, do siebie, do tej, kim naprawdę jestem, do pełnego rozluźnienia w poczuciu pełni siebie. To jak łączenie Kosmosu i Ziemi wewnątrz nas.

Jestem nauczycielka II stopnia jogi kundalini wg Yogi Bhajana, facylitatorka Przebudzonej Kobiecej Seksualności Shakti Malan i Shiva Shakti Academy, asystentka Sexual Awakening as Radiant Love with Juliet Haines, w szkoleniu facylitacji taoistycznych technik tantrycznych Feminine Treasures Tao Alchemy Arts.

Do zobaczenia!

To będzie krótki popołudniowy warsztat, na którym możesz doświadczyć tej metody pracy z przebudzoną kobiecą esencją opartej na pracy Shakti Malan, Juliet Haines oraz tantrycznych chińskich taoistek. Jeśli tak poczujesz i będziesz mieć ochotę na więcej, możesz kontynuować te podróż na sesjach indywidualnych lub spotkaniach grupowych.