Sacred Earth warsztat muzyczno-medytacyjny mantra&meditation

15 września 2019 10:00 - 15 września 2019 13:00

SACRED EARTH
Warsztat muzyczno-medytacyjny
Mantra&Meditation

Niedziela 15 września 2019
godz. 10.00 – 13.00

Połączenie ze swoim wewnętrznym światłem, kreatywnością i celem swojego życia.

Na tym warsztacie będziemy śpiewać starożytne modlitwy, mantry, aby prowadzić nas do Boskiej Jedności z naszym wewnętrznym ja.

Medytacja, śmiech, modlitwa, muzyka, intonowanie i śpiewanie mantr… głębokie wewnętrzne skupienie… te praktyki tchną światło świadomości w nasze serca i pomogą udoskonalić nasze życie, żeby było dla nas bardziej szczęśliwe i spokojne. Poczujemy, że kiedy jesteśmy w zgodzie z naszą własną mądrością, naszymi najgłębszymi prawdami, nasze życie płynie z łatwością i wdziękiem.

Warsztat z Prem i Jethro z Sacred Earth Music to piękna ceremonia muzyczna, medytacja, taniec serca, dzielenie się kręgiem i pieśniami ziemi, aby pielęgnować głęboki spokój i połączenie z twoim wewnętrznym ja i świętą matką ziemią.

Kilka słów o artystach.

Zespół Sacred Earth to z pochodząca z Australii jedna z muzycznych opowieści sukcesu. Sprzedali ponad ćwierć miliona albumów i stali się dzięki temu jednym z najważniejszych artystów w Australii w dziedzinie muzyki nastrojowej. Kiedy usłyszysz ich dźwięki, z łatwością zrozumiesz dlaczego.

Muzyka Sacred Earth jest wręcz porywająca i fascynująca.
Urzekający wokal Prem jest jakby z innego świata, odkrywanie głębi ludzkich emocji, kiedy śpiewa święte mantry i wzruszające słowa, poruszają serca każdego.

Podczas gdy Prem muska klawiaturę delikatnym dotykiem, Jethro zachwyca harmoniami wokalnymi i kojącymi melodiami instrumentalnymi, grając na japońskim flecie shakuhachi, indyjskim Bansuri, flecie irlandzkim czy gitarze akustycznej.

Prem i Jethro z dużym entuzjazmem koncertują dotykając serca wielu ludzi ich podniosłą muzyką. Grają w teatrach, salach społecznych, kościołach, warsztatach i festiwalach jogi na całym świecie, wykonując swoje charakterystyczne, głębokie emocjonalne dźwięki dla całej rzeszy fanów.

Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył występu Sacred Earth na żywo wie, że to coś więcej niż tylko koncert muzyki nastrojowej – to niezwykle wzruszające wydarzenie. Płyną łzy, uśmiech i szczęście się rozprzestrzenia, a głębokie poczucie spokoju przenika całą przestrzeń.

Muzyka Sacred Earth to rzadkie zjawisko w dzisiejszym stresującym życiu, dlatego ich koncerty są często całkowicie wyprzedane. Ludzie wracają, by poczuć spokój i harmonię, by poczuć łączność z najgłębszymi aspektami siebie, by choć przez chwilę zapomnieć o otaczającym ich świecie, to kosmiczna podróż przez galaktyki i wyjątkowa przygoda. Muzyka Sacred Earth jest jak balsam dla naszej Duszy, naszego wnętrza.

Po 14 latach wspólnego muzykowania i koncertowania, nagraniu 9 uznanych albumów, para na jakiś czas zrobiła sobie przerwę, aby cieszyć się samotnością i rodziną razem z trójką dzieci, praktykując jogę i pisząc nową muzykę w subtropikalnych lasach Sunshine Coast w Australii, niemalże na zapleczu ich domu.

Jednak w 2015 roku postanowili wrócić po przerwie z bardzo oczekiwanym i udanym nowym albumem „KuTumba”, biorąc swoje troje dzieci w trasę po Australii. „KuTumba” jest nepalskim określeniem dla rodziny. „Mieliśmy trzy lata przerwy od jakiegokolwiek nagrywania, bo po prostu postanowiliśmy mieć dzieci, a w tym albumie chcieliśmy uchwycić tę piękną podróż. Ten album to święto stworzenia nowej rodziny. To bardzo radosny, piękny album.”

W 2016 roku Sacred Earth rozpoczęli również przygodę z międzynarodowymi koncertami, miedzy innymi w Europie i Azji z prostym zamiarem podniesienia na duchu wszystkich, którzy przychodzą na ich koncerty i warsztaty.

Więcej o artystach: http://www.sacredearthmusic.com/
FB: https://www.facebook.com/sacredearthmusic/
You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCP3a6PRojQZ8tkEgw15Rtzw

Kiedy:

15 września 2019 (niedziela) godz. 10.00 – 13.00

Gdzie:

Centrum Joga
ul. Bracka 22 lok.12 II piętro (klatka za bramą po lewej)
00-028 Warszawa
http://centrumjoga.pl

Cena warsztatu 249,00 zł
Bilety są dostępne tutaj: https://goout.net/pl/bilety/warsztat-muzyczno-medytacyjny-mantra-and-meditation/evne/

Oprócz warsztatu odbędzie się również koncert muzyczny w sobotę 14 września 2019 w godz. 19.00 w Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, Warszawa
Cena koncertu 99,00 zł
Bilety na koncert są dostępne tutaj: https://goout.net/pl/bilety/sacred-earth/dvne/
Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2200129823403410/

Jest możliwość kupienia biletu na koncert plus warsztat w niższej cenie, tj. 299,00 zamiast 348,00 zł, czyli 49,00 zł taniej.

Link do wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/843725629325119/