Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga

2 lutego 2019 18:30 - 2 lutego 2019 22:00

Warsztat „Przez dotyk do serca” jest krótkim przypomnieniem o tym jak bliskość jest dla Nas ważna.

Czego potrzebujemy by ją tworzyć: poczucia bezpieczeństwa i odpowiedniej komunikacji – wyrażania pragnień werbalnie i poprzez bliskość fizyczną.

Znalezienia czasu i przestrzeni dla siebie oraz dla ukochanej osoby, a wszystko to w zrozumieniu i poszanowaniu swoich granic.

Zrozumienia ciała i napięć jakie kumulujemy w sobie. Jakiego dotyku, czułości potrzebujemy w różnych momentach dnia i jak możemy przynieść sobie nawzajem ulgę, i przyjemność na codzień.
Nauczymy się, w jakich miejscach kumulują się napięcia w ciele oraz poznamy techniki masażu spiętych mięśni, którymi wzajemnie możemy się obdarować w domu, sprzyjając bliskości i relaksacji.
Poza tym, jak się przekonamy dotyk ma życiodajną moc uzdrawiania!

Dotyk… tak prosta, a zarazem skomplikowana rzecz. To dzięki niemu małe dzieci prawidłowo się rozwijają, a dorośli są spokojniejsi i mają wyższą tolerancję stresu. To również dotyk pobudza naszą gospodarkę hormonalną i wpływa na zwiększanie lub zmniejszanie napięć w ciele. Obdarowanie kogoś dotykiem z czystą intencją dobra i życzliwości może być kluczem do uzdrowienia serca, ciała i duszy tej osoby. Małych zranień powstałych nieświadomie podczas kłótni, nie spełnionej obietnicy… lub innej sytuacji zdającej się nam nieważną.

A wszystko to w atmosferze bliskości, patrzenia sobie w oczy, otwartości i zanurzania się w sobie przy medytacjach między innymi mindfulnessowych.

Dodatkiem są informacje o tym, jak zadbać o swoje zdrowie intymne samemu i w parze, czyli podstawy treningu mięśni dna miednicy.

Warsztat przeznaczony jest dla osób pragnących żyć z większą świadomością siebie oraz nauczyć się sposobów wzajemnej relaksacji ciała i umysłu poprzez uważną obecność, skupienie na chwili teraźniejszej oraz umiejętnie stosowany dotyk.

Zaciekawieni?
Zapraszamy !

Inwestycja – Early birds:
Przy wpłacie zaliczki do 15.01.2019 r:
280 zł para

Po tym terminie:
380 zł para

Rezerwacja miejsc poprzez kontakt e-mail pod adresem: touch4too@interia.pl oraz wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł. Informacja o numerze konta do wpłaty zostanie przesłana po otrzymaniu zgłoszenia.

Ilość miejsc ograniczona – maximum 8 par

Na warsztat zabieramy ze sobą coś do pisania, wygodny strój do siedzenia i ćwiczeń (Panie: bluzę i długie legginsy/spodnie dresowe oraz wygodne krótkie spodenki, koszulkę na ramiączka i/lub górę od kostiumu bikini. Panowie: T-shirt, dresy, wygodne krótkie spodenki), wodę do picia, coś małego do zjedzenia, ręcznik, oliwkę /olejek do masażu.

Dodatkowe informacje pisząc na adres: touch4too@interia.pl oraz numerem telefonu: 605 22 88 68 Katarzyna Łempicka

Prowadzące:

Katarzyna Łempicka

Magister fizjoterapii, certyfikowana terapeutka uroginekologiczna Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, terapeutka manualna, instruktorka pilatesu i trenerka personalna.

Leczę ból kręgosłupa każdego pochodzenia. Wzmacniam u swoich pacjentów i klientów mięśnie dna miednicy. Pracuję z kobietami w ciąży i po porodzie, a także przez cały okres życia kobiety, od wieku nastoletniego do senioralnego. Leczę: wysiłkowe nietrzymanie moczu, opuszczenie narządów miednicy, ból podczas współżycia, pochwicę, ból kości ogonowej, bolesne miesiączkowanie, endometriozę. Prowadzę rehabilitację w ciąży i po porodzie. Uczę mobilizacji blizn pooperacyjnych. Prowadzę warsztaty edukacyjne dotyczące mięśni dna miednicy i zdrowego kręgosłupa. Prowadzę rehabilitację indywidualną oraz treningi personalne pozwalające odzyskać i utrzymać sprawność po porodzie, operacjach, przerwie w aktywności fizycznej oraz dla każdej osoby, która chce się czuć zdrowiej i silniej. Prowadzę zajęcia dla mam z dziećmi oraz indywidualne ćwiczenia domowe w okresie połogu.

Joanna Zawadzka
Coach, nauczyciel, instruktor pilates i fitness, masażystka Lomi Lomi.

Praca z ciałem i ruch od najmłodszych lat towarzyszyły mojemu życiu. Prawdziwą bliskości i tego z czym jest związana uczę się i zgłębiam od wielu lat. Tajniki ciała, jego mądrość i pracę z dotykiem poznawałam początkowo jako instruktor zajęć body&mind. By następnie płynnie wykorzystywać je w pracy coaching-owej. Ostatnie dwa lata były dla mnie czasem mocnego zgłębiania oddechu, pracy z emocjami poprzez ruch oraz dotykiem. Prócz poszerzenia narzędzi do mojej pracy z klientem znacząco odmieniło to również relacje w moim prywatnym życiu. Jestem zwolenniczką małych kroków prowadzących do wielkich zmian. W swojej pracy chętnie sięgam również po medytacje aktywne oraz Mindfulness zwiększające poczucie bycia „tu i teraz” tak często gubione w naszym codziennym życiu.