Tkanka i Centrum Joga mają przyjemność zaprosić wszystkie pary zainteresowane medytacją i świadomym przeżywaniem bliskości od marca na cotygodniowe (piątki od godziny 18:30 do 19:30) zajęcia „Mindfulness w Miłości – Medytacje dla Dwojga” prowadzone w Centrum Joga (ul. Bracka 22, lok. 12) wspólnie przez parę: Veronikę i Roberta.

CO DAJE MEDYTACJA W PARZE?
Wspólna medytacja jest doskonałym sposobem pogłębiania i podtrzymywania wzajemnej otwartości i bliskości. Pozwala czuć i doświadczać partnera bezpośrednio, w pełni – bez wyniesionych z domu czy z poprzednich relacji wyobrażeń. Zamiast tkwić w myślach na temat drugiej osoby możecie być wspólnie w tu i teraz. W trakcie medytacji wasze ciała stają się bardziej świadome, zmysły wyostrzone a umysł czystszy i jaśniejszy. Dzięki jej praktyce empatia i zdolność spontanicznego rozumienia komunikacji niewerbalnej mogą wzrosnąć. Dla osób zainteresowanych uważnym stylem bycia wspólna praktyka jest doskonałym sposobem na wprowadzenie medytacyjnych wglądów do sfery relacji międzyludzkich.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Mają formę tzw. medytacji prowadzonych tj. wystarczy podążać za głosem instruktora. Część z nich będzie odbywać się z przyjemnym, relaksującym podkładem muzycznym. Na zajęciach będziemy stosować techniki zaczerpnięte zarówno z tradycyjnych jak i współczesnych systemów praktyki. Wszystkie podane będą w świeckiej, przystępnej dla współczesnych ludzi formie. Dbamy o bezpieczną atmosferę i komfort uczestników, poszanowanie granic i dobrego smaku. Na zajęciach będziecie mogli ćwiczyć świadomy, uważny dotyk oraz medytację w objęciach w ubraniu. Ponadto będziecie medytować naprzeciwko siebie – mogąc skupić się na sobie wzajemnie. Instrukcje do wspólnej praktyki będą dotyczyć m.in. medytacji z: wpatrywaniem się w oczy partnera; oddychaniem klatką piersiową oraz otwieraniem jej i serca na drugą osobę; uwalnianiem partnera od własnych wyobrażeń, projekcji i myśli na jego temat; kultywowaniem życzliwych intencji względem niego.

KTO PROWADZI?
Zajęcia prowadzimy wspólnie jako para doświadczonych prowadzących warsztatów i zajęć (medytacji, poświęconych relacjom i Tantrze) a także wieloletnich praktyków medytacji w różnych systemach tak tradycyjnych jak Zen, Buddyzm Tybetański, Hinduizm, Tantra czy nowoczesnych jak Mindfulness czy Medytacja Somatyczna.
Więcej o nas dowiecie się z naszej strony na Facebooku i strony internetowej:
www.tkankaeu.com

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
Uczestnictwo w jednym spotkaniu to inwestycja w wysokości 40 zł od osoby. Najlepiej z zajęć można skorzystać i jednocześnie poznać wszystkie oferowane narzędzia biorąc udział w pełnym, miesięcznym cyklu tj. przychodząc na 4 kolejne spotkania. Karnet na 4 zajęcia to 140 zł od osoby.

Zapisywać można się osobiście na zajęciach, przez wiadomość na Facebooku, formularz na stronie internetowej, mailem lub telefonicznie.

Przelewy prosimy wykonywać na nr konta:
14 1140 2004 0000 3402 7845 9076
Tytułem „Medytacja dla Par Warszawa”

INFORMACJE KONTAKTOWE
strona: www.tkankaeu.com
mail: tkankaeu@gmail.com
tel: 788-775-633

ZAPRASZAMY SERDECZNIE 🙂