Kobieta szlachetna : relacje, projekcja i moc modlitwy

15 listopada 2019 19:00 - 17 listopada 2019 17:30

Kobieta Ery Wodnika
Seria warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika”

KUNDALINI JOGA DLA ROZWINIĘCIA KOBIECEJ MOCY W TOBIE

Z Gundulą Avenali (Puran Sukh Kaur)

MODUŁ 4 – KOBIETA SZLACHETNA: RELACJE, PROJEKCJA I MOC MODLITWY

15 – 17 listopada 2019

Prowadząca: Gundula Avenali (Puran Sukh Kaur)

Kobieta jest ucieleśnieniem twórczej mocy Boga, Shakti. Shakti uosabia kobiecy aspekt Boga, dzięki któremu Bóg stał się stwórcą, kreatorem.. Ta pierwotna siła nazywa się Adi Shakti i od wieków jest czczona w różnych formach. Każda kobieta i mężczyzna mają w sobie boską moc, która czeka na to, żeby ją rozpoznać, przebudzić i wydobyć na zewnątrz.

Archetyp Boskiej Matki i Świętej Kobiety jest stary jak świat i głęboko osadzony w każdej komórce kobiecego ciała. Święta kobieta, ucieleśniona w nas i poprzez nas, jest esencją całości, a im bardziej szanujemy naszą suwerenność, niezależność i wolność jako kobieta – naszą Adi Shakti – tym bardziej możemy ją ofiarować światu dla dobra wszystkich i ludzkości.

„Szlachetna kobieta jest boginią czczoną przez wszechmogącego Boga.
Jest ołtarzem, któremu Bóg się kłania. To łaska, która wyzwala duszę Boga. Jest najwyższą nieskończonością wszystkich cnót. Szlachetna kobieta jest mocą wszelkiej dobroci i błogosławieństwa Boga, jest esencją każdej modlitwy. ” Yogi Bhajan

Czwarty z serii warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika” na podstawie autorskiego programu Sadhany Singha oraz Instytutu Waldzell reprezentowanego przez Gundulę Avenali (Puran Sukh Kaur) „Science od Mind for Humanology for Leadership and Success” na podstawie nauk kundalini jogi wg Yogi Bhajana.

Cykl warsztatów z serii kobiecego przywództwa jest otwarty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Reprezentuje w sobie zamknięty cykl tworzenia.
Składa się z 11 modułów po 2,5 dnia każdy i zawiera następujące tematy:

PRZEBUDZENIE – PRZEBUDŹ SWOJĄ ENERGIĘ SHAKTI

1. JESTEM KOBIETĄ: PODSTAWOWA NATURA KOBIETY I JEJ ŚCIEŻKA DO WZMOCNIENIA – 16-18 listopada 2018 już za nami
2. KOBIETA PEŁNA WDZIĘKU: UZDRAWIANIE MATCZYNYCH RAN I KARMY PRZODKÓW & SWIĘTOWANIE KOBIECOŚCI – 29-31 marca 2019 już za nami
3. KOBIETA PROMIENNA: PIĘKNO, PROMIENNOŚĆ I DUCHOWA ŚCIEŻKA KOBIETY – 17-19 maja 2019 już za nami

TRANSFORMACJA – ZINTEGROWANIE BHAKTI & SHAKTI

4. KOBIETA SZLACHETNA: RELACJE, PROJEKCJA I MOC MODLITWY – 15-17 listopada 2019
5. KOBIETA SUKCESU: SUKCES & MOC SHAKTI – 31 stycznia-2 lutego 2020
6. KOBIETA NIEPOKONANA: WEWNĘTRZNE PRZEWODNICTWO & SIŁA INTUICJI – 15-17 maja 2020
7. KOBIETA KSIĘŻYCOWA: 11 CENTRÓW KSIĘŻYCOWYCH KOBIETY – 18-20 września 2020

REALIZACJA – MISTRZOSTWO

8. KOBIETA MEDYCYNA: MIŁOŚĆ DO SIEBIE, UZDRAWIANIE & MOC OBECNOŚCI – 20-22 listopada 2020
9. KOBIETA KREATYWNA: MANIFESTACJA, OBFITOŚĆ & MOC EMOCJI – 26-28 lutego 2021
10. BOSKA KOBIETA: MAGIA & CUDA – 23-25 kwietnia 2021
11. BOGINI W KAŻDEJ KOBIECIE: WEWNĘTRZNE MISTRZOSTWO & BOSKIE ŻYCIE – 24-26 września 2021

W czasie tej serii warsztatów będziemy:
• przebudzać się do naszej głębi, naszego bezpieczeństwa, naszej tożsamości i naszej siły jako kobiet. Dowiemy się i zrozumiemy, co to znaczy być kobietą – wrażliwość, wdzięk, moc i szlachetność, które możemy zamanifestować po prostu rodząc się jako kobieta.
• dostosowywać naszą wewnętrzną prawdę jako kobiety do naszej zewnętrznej projekcji i roli w tym życiu.
• dzielić się tajemnicami dotyczącymi zdrowia i żywienia kobiet oraz rozmawiać o ważnych aspektach życia, w tym o miłości, związkach, małżeństwie, komunikacji, sukcesie, ciąży.
• rozumieć i rozwijać specjalną jakość kobiecego przywództwa w Erze Wodnika w nas samych.

To wszystko pozwoli nam zbudować nasz głęboki szacunek do samej/samego siebie, naszą samoocenę i naszą miłość do siebie. Pozwoli nam to zapamiętać boską naturę kobiecej energii jako ucieleśnienia Łaski Boga. Energicznie przebudzimy kobiecą polaryzację naszej duszy i uniwersalnej siły kobiecej. Wspólnie wspomożemy ponowne odrodzenie się powszechnych świętych archetypów, kobiety i bogini, które zostały stłumione i niedostępne w naszej zbiorowej psychice na zbyt długo.

MODUŁ 4 – KOBIETA SZLACHETNA: RELACJE, PROJEKCJA I MOC MODLITWY

„Musisz patrzeć poza lustro! Jesteś duchem, jesteś duszą, jesteś sobą. Jesteś zaszczytem, jesteś źródłem wszystkich źródeł. Jesteś odkupicielką wszystkich odkupicieli. Z ciebie rodzi się to stworzenie ”.
Yogi Bhajan (mówiąc do kobiet)

Uniwersalne bieguny potrzebują siebie nawzajem, wspierają się nawzajem i są ze swej natury współzależne. W nie manifestującym się świecie naturalna alchemia i kosmiczny taniec odbywają się w doskonałej harmonii. W naszym ziemskim królestwie taniec między dwiema biegunowościami jest poważnie niezrównoważony i leży u podstaw naszych najgłębszych ludzkich ran i dysfunkcji. Nasza naturalna współzależność, bez świadomości i dojrzałości, aby odnosić się i wyrażać męskie i żeńskie energie w sposób wzniosły, często jest źródłem relacji miłość/nienawiść między mężczyznami i kobietami.

Ale możemy uleczyć nasze rany i ulepszyć nasze doświadczenie tych pierwotnych sił w naszej psychice, aby stworzyć satysfakcjonujące relacje i wspierać wewnętrzny i zewnętrzny spokój. Jest to specjalna kombinacja uniwersalnych energii w mężczyznach i kobietach, która sprawia, że są wyjątkowi i całościowi.

Droga kobiety do wewnętrznego mistrzostwa i opanowania obejmuje uświadamianie sobie wpływu i konsekwencji tego, co ona projektuje, oraz uczenie się życia w świadomości związku przyczynowo-skutkowego między jej wewnętrzną i zewnętrzną rzeczywistością. Siła naszych mentalnych, duchowych, aurycznych, subtelnych, pranicznych i promiennych ciał tworzy olśniewające pole światła – nasze promieniowanie – i tworzy naszą całą fizyczną istotę. Dodaj do tego blask naszego uśmiechu i moc naszych modlitw. Dzięki tej sile i zadowoleniu nie ma potrzeby odczuwania traumy i dramatu, ponieważ nasza projekcjajest tak silna, że wszystko co potrzebne przyjdzie do nas.

W czasie tego modułu będziemy rozmawiać i praktykować istotę naszej biegunowości, również w tworzeniu relacji, będziemy uczyć się jak tworzyć harmonijne związki nie tylko w relacji kobieta/mężczyzna, będziemy mówić o istocie naszej projekcji i roli modlitwy w tym co przyciągamy do swojego życia.

Prowadząca:
Gundula Avenali (Puran Sukh Kaur) jest nauczycielką Jogi Kundalini, nauczycielką Jogi Integralnej i terapeutką jogi, ma również dyplom z biotechnologii. Od 25 lat zajmuje się naukami przyrodniczymi, nowoczesnymi technologiami i naukami duchowymi. W latach 2001-2005 była zastępcą burmistrza w pierwszej dzielnicy Wiednia.

Jest założycielką i dyrektorem WALDZELL INSTITUTE, w którym w trakcie różnych inicjatyw zgromadziła osobistości takie jak: Dalajlama, Paulo Coelho, Isabel Allende. Dla niej instytut Waldzell jest sposobem na wypełnienie teorii utożsamianych z życiem i prowadzących do prawdziwej zmiany.

Jej szczególnym zainteresowaniem jest rozwój całościowego spojrzenia na życie i sposobu życia. Koncentruje się na tym, jak ludzie mogą rozwijać się zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo, aby być przygotowanym na wiele wyzwań w chwili obecnej i w przyszłości.

Za pomocą inicjatywy pro-bono „Architects of the Future” wspiera młodych przedsiębiorców społecznych.

Kiedy:
15 – 17 listopada 2019
Piątek 15.11.2019 godz. 19.00 – 21.00
Sobota 16.11.2019 godz. 10.00 – 13.00 oraz 14.30 -17.30
Niedziela 17.11.2019 godz. 10.00 – 13.00 oraz 14.30 – 17.30
Czas warsztatów może ulec lekkiemu przesunięciu w zależności od realizacji programu, więc lepiej zarezerwować sobie troszkę więcej czasu.

Gdzie:
Centrum Joga
ul. Bracka 22 lok.12 II piętro (klatka za bramą po lewej)
00-028 Warszawa
http://centrumjoga.pl

Cena:

Cena jest uzależniona od wpłaty kwoty za warsztat w odpowiednim terminie.

Rejestracja i wpłata bezzwrotnego zadatku 300 zł do 30.09.2019, a pozostałej kwoty 580 zł do 31.10.2019 – cena netto za cały warsztat 880 zł. (dla osób biorących udział w poprzednich modułach rabat 100 zł)

Rejestracja i wpłata po 1 października 2019 – cena netto za cały warsztat 1000 zł. (UWAGA – brak rabatu dla osób biorących udział w poprzednich przy wpłacie zadatku po 1.10.2019)

Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT (ceny podane powyżej są cenami netto).

Możesz również uczestniczyć w jednym dniu warsztatów i wtedy ceny wynoszą:
Piątek 19.30 – 21.30 cena netto 150 zł
Sobota 10.30 – 18.00 z 1,5 godzinną przerwą cena netto 450 zł
Niedziela 10.00 – 17.30 z 1,5 godzinną przerwą cena netto 450 zł

Jednak warsztat stanowi pewną całość, więc bardzo zachęcamy do uczestnictwa w pełnym wymiarze.

Miejsce gwarantuje zarejestrowanie się poprzez formularz oraz wpłata bezzwrotnego zadatku 300 zł do 30.09.2019 na konto Mariusz Ciborowski 29 1240 6250 1111 0000 4591 9086 (UWAGA, zmiana rachunku) oraz wpłatę pozostałej kwoty jak wyżej.

Rejestracja poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUeGtVEOeQWp78WDlFAPqqvESLwRwtBI9frowi1ae1oBSFUA/viewform?usp=pp_url

W sali jest ograniczona ilość miejsc, o uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zadatku.

Warsztat w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Po warsztacie otrzymasz nagrania z warsztatu oraz praktyki.

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/389391468370933/